Tur arkadaşlarıma teşekkürler

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
Bisikletsiz gelirmiyiz :) yanlız biz yeri bilmiyoruz barbarostan sora nasıl bişeyle karşılaşıcaz bilmiyorum :( nese önemli olan arkadaşlık dostluk :)

Scudo

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
barbarosla alakası olmayan bir yer. bildiğiniz şehir merkezi .

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
bu sintonun imzasında bulunan yere gidelim ben orda grind yapabilirim belki :)

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@3rkn*MF

tamam o zaman sizi yeşilköye bekliyoruz ok ?

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
ewet bakırkoyde bulusalım ama sıntonu nımzasındakı yer yesılkoyde:D bakırkoyden bmxle 15 20 dk lık yol war :D bn numaramı werdım bnı ararsınız bn sıze yolu tarıf ederım bakırkoy meydanda sızı beklıyecegız

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
tamam abi biz hiç bilmioruz sadece tabelaları biliom ben gerisi allahın izniyle :)

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
ymm sımdı bakırkoymu yesılkoymu bı karar werelim bakırkoy olsun gusel bızde sabah spor yaparız hem:D bakırkoy meydanına nasıl gıdecegınızı ıme sorsanız sıze tarıf eder bu arda

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
warya ıcım kıpır kıpır ıns gusel olur yaa bısı sorcam dershaneyı bı gunluk ekme durumunu yokmu takılırdık bıraz daha yaa? :(

endy

Daimi Üye
Tepki
97
ya merak da etmm sımdı sızı geln taklalM:D sız bıze gostern harketlerınzı bız sıze:)hataa ufak bı turnuva bıle yaparz ;)

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
şimdi baba dershaneyi ekme durumum yok hemde hiç yokçünkü haftaiçi bütünlemeler başlıcak onlar için yardım alıcam ayrıca benden çok net hareketler beklemeyin dün akşam daha önce düştüğüm yeri üzerine düştüm kaburgalarım felç ama ben yinede sarıp sarmalayıp gelicem ama dediğim gibi 9 dan 12.3o a kadar durucaz ve sahilden gelicez büyük ihtimal ama biz o gün arar söyleriz çünkü ben sahil yolunu biliyorum ama sanırım biraz döndürüyo o yol nese konuşuruz :)

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
tmmm erkin sail yolundan gelin bakırkoyde BP WAR onun onunden sızı alalım bu kadar basit en iiyisi sail yolundan geldiizmi daha kolay cunku araba parkl etçek yer daha rahat buluruz size...

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
tamam eyvallah baba sağol bu arada ahmet i kandır bak o uyuya kalcak abi ben zaten yuyumıcam yavuz uyanır ama ahmet uyuya kalcak bu akşam doğum günü var bi arkadaşının

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
yaa a kşimse uyuya kalmasın zaten bizden iki kişi gelmıyo bıde sız eksık gelmeyın :D

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
iyi park yeri bulduk he bi saat döndük eee ne zaman geliceksiniz bjk?

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
uyuya kalmadım bak :D güzel buluşmaydı valla 3 bisiklet 3 kişi küçük bi araba :S yavuz arkada baya bi can çekişti :D

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
@fiestahmet

birazcık ama güzeldi sen gelmedin bu hafta telefon bekledim senden konser vardı pazar yoktum