Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Metro Turizm 2014'te Gidiş Bileti Alana Dönüş Bileti Bedava!

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Enes Şahbaz tarafından paylaşıldı.

1. Enes Şahbaz

Enes Şahbaz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Yine benzer bir kampanya yapmışlardı şimdi tekrar başlamış, güzel fırsat olduğundan paylaşmak istedim :)

2014 boyunca 1 bilet alana 1 bilet bedava yada tek gidişlerde %50 indirim!
    Bayramlar ve sömestr dahil 2014 sonuna kadar her gün geçerli!
    Kupon kodlarınızı Metro Turizm acentalarında, Metroturizm.com.tr'
    de ve 444 34 55 numaralı Metro Turizm Çağrı Merkezi üzerinden bilete çevirebilirsiniz. Kodu kullanmak için https://online.metroturizm.com.tr adresinden sefer ve koltuk seçtikten sonra ödeme bilgilerinin solunda ''Grupon Kodu'' kısmına giriyorsunuz.

LİNK:
    http://www.sehirfirsati.com/deals/t...serReferral&utm_medium=raf&RAF=RFO_CPY_USRCLK

2. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Metro'yu güvenli bir firma olarak görmüyorum. Ne kadar indirim yapsa benim için anlamsız.
    Otobüs de Ulusoy veya Varan'ı tercih ederim.

Berke bunu beğendi.
  3. Ömer Ş.

Ömer Ş. Forum Demirbaşı

Seviye:
    Metro bagajına bisiklet alıyor mu? Web sitelerinde bu konuda bir şey göremedim.Alıyorsa bisikletiyle seyahat etmek isteyenler için bir seçenek olabilir.

4. Murat Yavuz

Murat Yavuz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Alıyor, sonrada bisiklet taşıma parası istiyor biletten ayrı olarak. Sonra inatlaşıyorsunuz, bi sürü kuru gürültü.

5. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Metro, Ulusoy ve Varan bisiklet kabul etmiyor... Metroda bu durum biraz daha şöförün insafında...

6. ihsangencer

ihsangencer Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    bisikleti parçalayın tekerler ve kadro olarak, derme çatma koliye uydursanız hiç bi sorun olmaz, zaten küçülür parçalayınca benim bagajım bu deyip geçersiniz

"30 kilograma kadar ücretsiz bagaj hakkı

Yurtiçi ve uluslararası taşımalarda, yolcunun 30 kilograma kadar olan bagajı ücretsiz taşınır. Bagajlar yolcuların numaralandırılmış oturma yerlerine göre etiketlenir. Özel kafeslerindeki kedi, köpek ve kuş gibi evcil hayvanlar sadece bagaj taşımaya mahsus bölümlerde taşınabilir. Tehlike yaratabilecek yanıcı, yakıcı, parlayıcı ve benzeri nitelikte eşya, kargo ve bagajlar, bagaj bölümü de dahil olmak üzere otobüsle taşınamaz.
    Yolcu taşımacılığı ve terminaller ile ilgili bütün faaliyet ve hizmetlerinden yararlananlar, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile sağlanan tüketicinin korunması haklarına sahiptirler.
    Ayrıca, yolcu taşımacıları ve terminaller ile ilgili her türlü dilek ve şikâyetler; firmaların yönetim birimlerine, Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırması Genel Müdürlüğü’ne, firmanın bağlı bulunduğu Ulaştırma Bakanlığı Bölge Müdürlüğü’ne ve bu alanda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarına iletilebilir."

http://www.yazete.com/yazarlar/otobus-yolculari-haklarinizi-biliyor-musunuz-60085.html

7. Taha Güngör

Taha Güngör Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Metro ile Konyadan Ankaraya gidiş dönüş 3 bisiklet taşıdık. Giderken sıkıntı olmadı şoför tamam dedi. Dönüşte bilet kesen adamlar mırın kırın etti(Ankara) Arkadan metronun sahibi çıktı ve alın dedi. Ama istikrarlı şekilde kabul edeceğini zannetmiyorum şansa. Kamil Koç kabul ediyor ama.

8. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Kamil Koç dışında otobüs firmalarına güvenmiyorum maalesef.

9. Sefa

Sefa Alçılı Bünye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Böyle bir talepleri olduğunda "Parayı vereceğinizi ancak bunun karşılığında aldığınız hizmete dair firmadan Metro Turizm faturası istediğinizi" söyleyin ve bunda ısrarcı olun. Sizin bu tutumunuz karşısında yapacakları 2 şey oluyor. Ya "İşine gelirse hemşerim" diyerek sizi geri çevirirler ya da para almadan bisikleti otobüsün bagajına yüklerler ancak yol boyunca muavin o seyahati burnunuzdan getirir.

10. Emrah GÜLEZ

Emrah GÜLEZ Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Kamil koç kabul ediyor ama bayram süresinde sıkıntı çıkarabiliyor şöförler. İçerideki yetkililerle veya genel müdürlüğü aradığınızda geri vites yapıyorlar.

11. Furkan Çınar

Furkan Çınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    Pamukkale varken

12. Enes Şahbaz

Enes Şahbaz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye: