Metin 2

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
http://www.metin2.org/content/home_rider.png
Oyunun Sitesi
(link)
Türkçeleştirilmiş bir oyundur. Oyunun Konusu Uzakdoğu ile alakalıdır...
Daha Uzun Bilgi İçin (link)

http://cafe.qmud.com/cafe/metin2/upload/ba_img_1089207901.jpg

Galeri İçin (link) Oynamanızı Tavsiye EDerim Önce Siteden Tanımanızıda Öneririm... Ardından İndirin ...

Oyunda Yardım Edebilirim İsteyenlere .

Sorularınızı bekliyorum :D

Scudo

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
67 lvl yaptım çok donanımlı chardı soyuldu ama. oynamayın derim bağımlılık yapıyor çoluk çocuk çok oynuyor. uğraşıyorsunuz sabah baktığınzda tüm emekleriniz çalınmış oluyor.. saygılar :)

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Bırakın böyle şeyleri.4,5 sene Knight Online oynadım da noldu? Bisikletimi toplucak parayı kazandım. :)
Şaka maka hiç bulaşmayın böyle şeylere,binin bisikletinize,gezin tozun arkadaşlarınızla,sosyalleşin.Bu tür oyunlar insanı eve kapatıp hımbıl ve asosyal hale getiriyor.

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
@Önder Tarım

Aynen öyle.Oynarken çok büyük zefk verir.Oyundaki olumsuz şeyler canınıza tak ettirip oyunu bıraktığınızda yıllarca boş yere bilgisayar başında pineklediğinizi anlarsınız ;)

• Beğen
Tepkiler: Önder Tarım

Kutay Özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
466
Özellikle Metin 2 oyununda seviyesiz insan çok fazla genellikle ''ezo'' kelimesi kullanılan oyunda binbir türlü dolap çeviren sahtekarlar çoğunlukta...
Oyunun Türkçe olması avantaj fakat oyuncuların Türk olması pek avantaj gibi görünmüyor...
Metin 2 Turkey serverinde iyi insan bulmak çok zor oyunda çok hile kullanılıyor ve adil bir oyun dönmüyor...
SuperGameMaster ve GameMaster lar oyuna nadir olarak giriyor ve hile kullanan vs kişileri görmüyor...
Bazı serverlarda diğerlerine kıyasla ticaret yapmak neredeyse olanaksız.
Örneğin oyunun 15. serveri ''Turkuaz'' da piyasa normal, bu server da 3-4 m'e (m=milyon yang) aldığınız 0+ Dolunay kılıcını oyunun bir başka serveri olan ''Kaos'' ta 80-90 m'e buluyorsunuz...
Fakat tekrar belirtmek istiyorum oyunda küfürler havada uçuşuyor hile yapanlar fink atıyor ve herkes herkezi aşağılıyor (Bkz.: ezo)
Oyun çok güzel gerçekten fakat oyuncu kitlesi maalesef temizlenmesi gereken mikrop gibi bu oyun temizlenmeli!!!
Ben bu sebeple artık oyuna girmiyorum ara sıra belki :)
İyi pedallamalar...

• Beğen
Tepkiler: Sercan Sözer

Atakan Türkmen

Aktif Üye
Tepki
41

Şu Oyunda Dönen Dolaplarla İnsanlar Zengin Oldu User Lar Player Lar Maf Oldu Lanet Edilesi Bir Oyun ..

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
Güngörende net cafe var orası full 7-13 yaş arası çocuk dolu hepsi hileci ve çoluk çocuk.. bi 25 yaşında aspendosta oynayan adam gördm azarladım.. Oyunun cılkını cıkarıyorlar,metin2 ilk zamanlarda cok güzeldi ama şimdi çok bozdu oynamayın diyorum sahtekar hırsız dolandırıcı kimi ararsanız orda barınıyor benden söylemesi.. iyi forumlar dilerimm..

• Beğen
Tepkiler: Kutay Özdemir

halid acar

Forum Bağımlısı
Tepki
600
oyunu bi aralar oynuyordum başladım 23levele geldim yani ben hayatımda bir oyundan bu derece sıkılmamıştım hep aynı şeyleri yapmak bana çok sıkıcı geldi bence güzel bi oyun değil tabi görüşüm kişiseldir oyunu sevenler yanlış anlamasın
bide 70-80 levellere getirenler var ve emekleri 10dklık bi şifre çalma işlemiyle gidiyor artık kaç sene uğraştıysa boşa gitmiş oluyor bu yüzden bu tür oyunları sevmiyorum

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
Duyduğum kadarıyla 12 yaşındaki bir çocuk bu oyunlar gibi hesap hackliyormuş MİLYARLAR kazanıyormuş charın sağlamlığına göre tartıp MİLYAR ve MİLYON dan satıyormuş,çocuk kaçırılmış polis felan arıyormuş 17 yaşında bi çocukla görülmüş en son sonra kayıplara karışmış,böyle oyunlar insanı uçuruma kadar götürür tekrar dediğim gibi bulaşmayın arkadaşlar.. bi bakmadan bişi olmazda deseniz oyun kanınıza işliyor.. Saygılar..

• Beğen
Tepkiler: Kutay Özdemir

Ali Osman ALPARSLAN

Forum Demirbaşı
Tepki
80
Bir oyun meraklısı olan ben 8 yıl boyunca knight online, cabal online gibi bir çok online oyunda bulundum çok iyi yerlere geldim oyunda sonra sattım karakterlerimi bir o kadar da gelir ettim fakat noldu ? arkadaşlarımla görüşemez oldum, asosyal oldum, SINIFTA KALMA tehlikesi atlattım. bırakalı böyle oyunları yaklaşık 2 yıl oldu. şimdi ise öss ye hazırlanıyorum. bilgisayar bağımlısıydım onuda azalttım bir süre sonra tamamen bırakacağım. Burdan boyle oyunlar oynayan arkadaşlara sesleniyorum ; SAKIN BULAŞMAYIN BAĞIMLILIK YAPIYOR, HAYATINIZI KARARTIR.. önce okuyup bi yerlere gelin olgunlaşıp birşeylerin farkına varın üniversiteye başladıktan sonra oynayın nolacak? hayatınızı kurtarın önce. Oyunun en iyi seviyesine gelmiş herşeyini yapmışken o oyun kapanır aniden boşluğa düşer verdiğiniz paralar ile kalırısınz. sakın ha önceliği olan şeyleri ihmal etmeyin. aileniz ile arkadaşlarınız ile bol bol vakit geçirin. Benden size tavsiye..

Saygılar Ali Osman..

Sercan Sözer

Forum Demirbaşı
Tepki
409
İsim
Sercan S.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Katlanır
Arkadaşlar bana Metin 2 yi önermişti.ALLAHTAN OYUNA BULAŞMAMIŞTIM.

Kutay Özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
466
o musa adındaki ölü bulunan çocuk bugün müge anlıya konu oldu