Met crossover mtb kask?

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
(link)

bu kask nasıl arkadaşlar kullanan var mı önerir misiniz? 15 hava kanalı varmış sanırım yeterli mi? az mı?

Scudo

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Bende Uvex I vo var 24 hava kanallı. Hava kanalının çok olması iyidir, hem ağırlığı azaltır hem adı üstünde hava kanalı..

(link)

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
İkinci kask olarak Met Crossover kullanıyorum ama 2015 modeli. Linkte gösterilen ürün muhtemelen 2011 üretimidir. Hava kanalıyla ilgili sıkıntı yaşamıyorsun. Klipsleri sağlam ve kullanımı kolay. Ayrıca arka tarafında kafaya oturtmak için sağa sola döndürdüğün ayar kısmında dâhili kırmızı led sistemi var. Sürekli veya yanıp sönme şeklinde 2 modda çalışıyor ve pil ömrü çok uzun. Düşünürsen 2015 modellerine bakabilirsin. Uvex Ivo da kaliteli bir kasktır...

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
@Halil EROĞLU Hocam bütçem karşılamıyor maalesef uvex'i, yurtdışından alıyorum daha ucuza geliyor bu met te nasıl 2011 le 2015 arasındaki fark nedir? sizinkisi ne renk?
2015miş hocam bu arada:
(link)

yeşillisini almayı düşünüyorum ama komik mi olur biiskletim grili beyazlı.

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Benimkisi siyah. 2011 eski üretim, miadı daha çabuk dolar. Hatta pratik raf ömrü bitmek üzere. İlk gönderdiğin lik eski üretim. Yenilerde 2015 diye bu sebeple belirtiyorlar. 2015 model kask da muhtemelen ağustos sonrası 2014 üretimidir. Bisikletinin rengine göre kaskın rengini seçebilirsin. Tabii ki de yeşil komik değil; ama grili beyazlı bisiklete uyum sağlar mı bilemem...