Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mesajlarım silinmiş ??

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında bisikletci tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=14253&page=2

Burada bana ve forumdan bi arkadasa karsı hakaret derecesinde yazı var.. chavanel isimli üye tarafından yazılmış ..

Supplementeleri bu foumda tartışıyoruz gerekli diyoruz , önemini anlatıyoruz diye baya bi yazı yazmıs , sınırını aşmış ..

Bende buna gayet güzel cevabını yazdım . Orda bi forum .. Kendisi çok iyi bilgili bizim bu forumdaki supplementlere karsı .. Fakat ben xxx isimli foruma geri donuyorum diyor ve o forumu ben incelediğimde supplementler için bir bölüm ayırmışlar .. Ve aklımda kaldıgı kadarıyla 1500 konu ve yaklaşık 12000 mesaj içeren bir bölüm olmuş ..

Bu şekilde arastırıp yazdıgım bir yazıyı neden sildiniz .. Valla o bölüme moderator olayım demiştim bi istek yollamıstım ama adam resmen bize hakaret etmiş , bizim yazdıklarımız oradan silinmiş , o arkadasın yazdıgı hakaret derecesindeki yazılar kalmıs .. Ne iş ?? Ayıp bu yapılan üstelik 8 mesajı var ve yazdıkları kalabiliyor , benim yazdıgım eleştirisine cvp siliniyor ..

YAzdıklarımı silen kim ve o mesajda ne görüpte sildi açıklama alabilirsem sevinirim .. Yazdıklarım aynen aklımda .. Benimkilerin silinecegine kanaat getirip o arkadası yazdıgını silmeden kilitlemek ne oluyor ?

Çok sinirlendim buna yaa :boese157: :boese157:

2. Murat EVGİN

Murat EVGİN Bisikletkolik

Seviye:
    Sevgili bisikletci.
    Seninde dikkatini cekeceği gibi, ilgili konuda bir çok mesaj editlenmişti, sebebi bazı ilaç vs. markalarının kimi üyelerimiz tarafından aşırı reklamının yapılmasaydı ..

Senin ve diğer üyerin mesajlarında Hormonsal veya vitamin ilaçlarının ismi geciyor doktor kontrolu veya tavsiyesi olmadan bu ilaçları buradan cok iyi, cok güzel, ben kullandım vs. gibi önerilerde bulunmak ne kadar gercekçi olabilir düşünmeni rica ediyorum..

Konu gecici olarak kaldrılmıştır, gerekli görüldüğü taktirde tekrar aktif hala getirilicektir..

Moderatörlük talebiniz yönetimin kararına sunulmuştur, size en kısa zamanda PM yolu ile bildirilicektir.

Saygılar.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.