Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mesaj düzenleyememe

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Çağlar ATMACA tarafından paylaşıldı.

1. Çağlar ATMACA

Çağlar ATMACA Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    kendi yazdığımız mesajların içeriğini neden değiştiremiyoruz?

2. Çağlar ATMACA

Çağlar ATMACA Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  3. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Öncelikle konu yanlış kısıma açılmış tanışma değil forum hakkında genel konular kısmında olmalıydı oraya taşıyorum.Sordugunuz soru için ise belirli bir süre(tam hatırlayamıyorum ama 2 saat olması gerekiyor) değiştirebiliyorsunuz.Ondan sonra değişiklik özelliği yok.Çok özel bir değişiklik durumu varsa ilgili bölüm moderatörlerine yada yöneticilerden herhangi birine( ben de olabilirim) özel mesaj ile değiştirmek istediğiniz mesajı söylerseniz yardımcı oluruz her şekilde.>Düzenleme yetkisinin sınırlı olmasının nedenlerini de sorarsanız özelden uzun uzun anlatırım ama faydalı bir durumdur.Özellikle üyelerin faydasına bir durumdur.rahatsız olmamak lazım.Sanal alemde mesaj düzenleme yetkisi süresiz verilirse ikinci el kısmı başta olmak üzere pek çok yalan yanlış bilgiler ortaya atılabilir her an her yazılan değiştirilebilir ve takibi çok zor olur takip edilemeyen bir forumu yönetmek de bizler için büyük sıkıntı oluşturur.Kısaca bu şekilde özetleyebilirim.

Özgür Emek ve Yusuf Z. Şipal bunu beğendi.