Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mesaj atamıyorum

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında oguzhanzed tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. oguzhanzed

oguzhanzed Kıdemli Üye

Seviye:
    lütfen yardım edermisiniz.biliyorum konunun yeri burası değil ama aranıyor kategorisinde konu açtım ve yanıtlayamıyorum.özelede mesaj atamıyorum.mesaj sayımın 50 olması gerekiyor biliyorum.ama kendi açtığım konunun sayfasına dahi yazamaz haldeyim ve gerçekten zor durumdayım lütfen yardım edebilirmisiniz.yönetici arkadaşlara mesaj atmayı denedim ama oda kabul edilmedi yani sistem izin vermedi.

2. Mert Tolga Özyönüm

Mert Tolga Özyönüm Üye

Seviye:
    Bi ara bende yaşamıştım bilirm o duyguyu =))

3. ozan erdem

ozan erdem Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    İkinci el bölümündeki değişikliklerden haberiniz yok herhalde.İkinci el bölümündeki her konu kilitli halde tutuluyor bu yüzden de konulara mesaj atılamıyor.

4. Alee

Alee Yeni Üye

Seviye:
    50 mesajı nerde yazalım?
    Bana biraz fazla geldi.

5. Doruk Atay

Doruk Atay Bisikletkolik

Seviye:
    50 mesaj sınırlaması yeni kullanıcıların forumu bir satış yeri olarak kullanmaması vede kara listedeki gibi problemlerin yaşanmaması için uygulanan bir uygulamadır. 50 mesaj kotasını doldururken bazı üyelerimiz belli bir kalıpta (ör: teşekkürler, güzel gezi vs) mesajları ard arda atıyor vede bu yönetim tarafından fark ediliyor. Böyle bir durumdada kişinin attığı o boş mesajlar silinip üye kısa süreli forumdan uzaklaştırma alabiliyor. Yani boş mesaj yerine ara sıra girip ilgilendiğiniz konulara hakikaten mesaj değeri olan mesajlar yazarsanız zaten 50 mesaj değil 500 mesaj sayısına bile ulaşırsınız.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.