Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mert süren

Konu, 'Kurallar, Örnek ilanlar ve Kara Liste' kısmında alkankoca tarafından paylaşıldı.

1. alkankoca

alkankoca Aktif Üye

Seviye:
    Mert sürenle 1 ay önce bir kask alışverişimiz oldu kendisiyle anlaştığımız üzere 25 lira olarak ödemeli göndereceğini söyledi bende tamam dedim adresimi ismimi verdim. Mert arkadaşımız kargoyu gönderdi kargo geldi fakat soy isim yanlış yazılmış, neyse görevli memura izah ettik durumu aldık kargoyu. kargoyuda (kasten yapıldığını düşünüyorum) kargo 30 lira ödemeli gönderilmiş sağolsun mert arkadaşımız. 5 liranın hesabında değilim ama arkadaş bu hatasını telafi edeceğini kontör olarak atacağını söyledi ama o gündür beklemekteyim artık istemiyorum bidahada alışverişim olmaz

2. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Abi boşver :)
    Altı üstü bir 5 lira.Nelere beş lira vermiyoruz ki :)
    :)

3. Cahit Türk

Cahit Türk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Aynı arkadaş bisikletini parçalayıp satmıştı. Fren-vites kollarına da ben talip olmuştum. istanbulda buluşup alayım dedim. önce olur falan dedi sonra da mesajlarıma cevap vermedi. Bir kaç defa daha mesaj attım buluşamayacağız ödemeli olarak gönder diye adresimi de gönderdim. Ancak cevap vermedi. Anlaşılan yağlı bir müşteri buldu parçayı da ona sattı anlaşılan.