Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mersinden sevgiler

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında gezginn tarafından paylaşıldı.

1. gezginn

gezginn Yeni Üye

merhaba arkadaşlar ben mersinden ferhat forum çok hoşuma gitti sevgiyle kalın :)

t-genc bunu beğendi.
  2. Bmx_boy!..

Bmx_boy!.. Üye

Seviye:
    merhaba bende mersınden gezgınn msnem efsane_968@hotmail.com ok
    konusalım tanısalım biz rampaya takılıyoruz ok sonra gorusuruz

t-genc bunu beğendi.
  3. gizer

gizer Forum Demirbaşı

Seviye:
    Hoş geldiniz.

4. Feyyaz Alaçam

Feyyaz Alaçam Forum Demirbaşı

Seviye:
    slm bende Mersinden Feyyaz.gezginn akdeniz bölgesine bi gir istersen bikaç sey yazdım.Belki ilgini ceker :)

5. thewall1968

thewall1968 Yeni Üye

Seviye:
    bende mersinliyim arkadaşlar..selamlar..
    valla bende her akşam işten gelince sahil boyunca bir tur atıyorum.Hiltondan başlayıp-o sahil yolunun sonuna kadar devam edip geri dönüyorum..Çoğu zaman yorgunluktan bitap düşüyorum ama elimden geldiğince devamlı olmasına çalışıyorum..

t-genc bunu beğendi.
  6. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz.

Sevgiler...

7. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    hoş geldin aramıza

8. Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    cümleten hoşgeldiniz...

9. Feyyaz Alaçam

Seviye:
    herkese slm gezginn,Mersinde bi bisiklet grubu kurmaya calışıyorum ilgilenir misin? özellikle yazın 200-300 km lik turlarla mersinin gezmedigimiz yeri kalmasın istiyorum.Bi kaç saglam arkadasa ihtiyacım var eger ilgilenirsen buraya yazabilir yada ozgurluk_tutkunu@hotmail.com adresinden bana ulasabilirsin

t-genc bunu beğendi.
  10. bikedriver

bikedriver Yeni Üye

Seviye:
    Ben de yeni üye oldujm foruma... Mersin'de üniversitede okuyorum ve yiğenimle beraber sürekli bisiklet turları yapıyoruz dağ tarafına doğru.

Aslen Antalya'lıyız, forumdaki Antalya'lı arkadaşların yaptığı etkinlikleri Mersin'de de görmek isterdim... Umarım biz de toplanabiliriz...

t-genc bunu beğendi.
  11. bikedriver

bikedriver Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar tekrar merhaba,

ben bu hafta bisikletimi alıyorum Allah izin verirse, hayırlısıyla bundan sonra ki turlarımı daha sıkı biçimde antremana çevirerek atacağım ve kondisyon tutmaya çalışacağım sıkı biçimde. :)

ozgurluk_tutkunu'nun da dediği gibi buluşalım hepberaber bir şeyler yapalım arkadaşlar :)

İsmim Burak arkadaşlar, burda kullandığımız nicklerle hitap etmek garip geliyor bana, Burak diyebilirsiniz :) Hemen belirtmek isterim aslen Antalya'lıyım ve Antalya'daki arkadaşların yaptıkları etkinlikleri gördükçe kıskanıyorum :( Biz de Mersin'de bu etkinlikleri başlatalım en kısa zamanda. Sonra bakarsınız bir gezi düzenleriz kondisyon tuttuktan ve birbirimizi daha iyi tanıdıktan sonra, Antalya'daki arkadaşlarla buluşuruz Anamur'da falan belki, süper olur :) Zaten Ant-Mersin yolculuk edenler bilir, mükemmel zevkli bir yoldur... Genelde turistleri görüyorum o yolda bisiklet yada motorsiklet ile, ama kondisyon tuttuktan sonra 480/2= 240 km yapabiliriz bence :)

Ayrıca buradan duyurmak isterim, Halk Eğitim Merkezi (Gazi Lisesi yanı), ücretsiz Almanca kursu veriyormuş arkadaşlar, ben bu pazartesi gidiyorum, Pazartesi gelin demişler arkadaşlara, sanırım bu hafta başlıyor, dil kurslarındaki fiyatlar 800-900 arasında değişiyor, böyle bir kusru ücretsiz vermeleri harika, ilgilenen arkadaşlar varsa duyurayım istedim :)

12. Feyyaz Alaçam

Seviye:
    slm burak Benim ismimde Feyyaz memnun oldum,söylediklerine katılıyorum.forumda verdim ama tekrar veriyim msn mi ozgurluk_tutkunu@hotmail en kısa zamanda görüşmek üzre...

13. extremunction

extremunction Kıdemli Üye

Seviye:
    hoşgeldiniz arkadaşlar, bol pedallar.

14. Feyyaz Alaçam

Seviye:
    hoşbulduk... bu sitenin bi parçası oldugumuz için cok şanslıyız...

15. fanatikcimbomlu

fanatikcimbomlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    hoş geldiniz arkadaşlar

16. bikedriver

bikedriver Yeni Üye

Seviye:
    Tekrar merhaba arkadaşlar,

geçen gün Sevgili Feyyaz ile tanıştık, zaten evlerimiz çok yakınmış birbirine. Akşamın 10'u demedi, atladı geldi bisikleti ile, oturduk sohbet ettik, zaten görmek istediğim modeller arasındaydı SD 771, gerçekten çok güzel bir bisiklet...

Üzerinde çok uzun zaman kalmadım ama çok hoşuma gitti. Ancak yine tekrarlayayım, Feyyaz o sele yüksekliği senin için çok düşük :)

Benim için bile düşük geldi, sonra benim bisikletin selesini forumda anlatıldığı üzere, pedal en alttayken topuklarımın pedala deyeceği şekilde (eller elciklerde ve bisiklet dik konumdayken) ayarladım ve inanılmaz rahat bir sürüş elde edildiğini gördüm.

Zaten Feyyaz 1.90 lık bir arkadaşımız :) O seleyi iyice yükseltmek gerekli bence, bir dene istersen!

Gerçi kendisi esnemeden çekindiği için çok yükseltmediğini söyledi ama zaten 16'' kadro kendisi için biraz küçük, bir de sele düşük olunca tam performans alamıyor diye düşünüyorum!

Ben de kısmetse Amoeba Hussar'ımı alıyorum arkadaşlar... Geçen gün SD 771 alacaktım, hatta Erdoğanlar çok iyi bir fiyat verdiler bisiklet için (250 euro= 450 YTL) ama birkaç nedenden dolayı kararımı son anda değiştirdim. Bu yüzden bisikleti alamadım geçen gün...

Mersin'de olan arkadaşlar kimler bu arada? :)
    Gerçi Feyyaz Gözne'ye gitti ama, gelebilir belki toplanacak olursak. Hatta biz toplanıp Gözne taraflarına da bir gezi düzenleyebiliriz ne dersiniz? Feyyaz oraları iyi biliyormuş, bize rehberlik edip gezdirebilir müsait ise :)

iyi forumlar...

17. Feyyaz Alaçam

Seviye:
    slm Burak'cım... yazdıklarım için teşekkürler bi denicem seleyi senin anlattıgın gibi.senle görüştükten sonra,ertesi gün parça,aksesuar (pompa,yama,matara tutucu,ön far,zincir sökme aparatı,sprey yag ve KASK)aldıktan sonra atladım gözneye gittim yoldaşımla.yaklaşık 3 saat sürdü,cok güzeldi.neyse lafı fazla uzat mıyım.eger bisikletini aldıysan bana bi telefon,hemen yanına gelirim istedigin zaman istedigin yere gidebiliriz,için rahat olsun tek telefonuna bakar dostum.nete fazla giremiyorum yaylada oldugum için,ama cebim 24 saat acık neyse kendine iyi bak görüşmek üzre...

18. byroncots

byroncots Yeni Üye

Seviye:
    slm burak(bikedriver)hoşgeldin foruma bende adanadayım.. uzun araştırmalarımdan sonra giriş seviyesi mtb olarak amoeba hussar aldım bende 3 ay önce kadar..aldığım yerde erdoğanalar bisikletti..:in: sağolsunlar bisiklet bikaç günde geldi tavsiye ederim ...ayrıca çokda dikkat çekiyor bisiklet görüntüsünden dolayı..ama alacaksan sipariş verirken kendi suluk kafesini ve eldiven pompa tarzı gerekli parçaları da al derim umarım en kısa zamanda kavuşursun bisikletine istersen ayrıntılı fotolarınıda gönderirim bisikletin bi kaç güne kadar ..bol pedallı günler

19. mehmet özbay

mehmet özbay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    kardesım gezgın bende mersındeyım gelırsen beklerım solı kavsagında kaplanlar market yanı bısıklet cı

kardesım ozgurluk tutkusu ve mersınde kı butun arkadaslar ben baymekanik mezıtlı solı camı karsısında profosyonel bısıklet kullanan ve aynı zamanda tamır ve bakımını yapan bırıyım telefon numaram 0 536 764 65 48 gelırsenız beklerım tutkularınızda bısıkletınızden vaz gecmeyın

arkadaslar merhaba bıraz uzuk kaldım ama mersın de bısıkletı sevdırmeye calısan sızler gıbı degerlı bısıklet sevdalısı ınsanlardan bırıyım cok calıstım cok yoruldum ama uye sayısını gun gectıkce yukselttıgım bır ıs yerım var adresı solı camı karsısı kaplanlar market yanı baymekanik bısıkletcılık mezıtlı mersın gecen pazar bızde uc arkadas gözne ayva gedıgıne gıttık yazın ıcınde yagmur yemek cok zevklıydı tavsıye ederım cok hos bır yolculuk oldu sabah erkan gunes dogmadan yola cıkıldı 3 saat cıvarında oradaydık agacların arasında bısıklet surmek ve kayarak asagılara ınmek butun bır haftanın yorgunlugunu alıyor tavsıye ederım duz yolu 120 km gıtmektense arazıde 50 km gıt herseye degıyor bır dahakı tur yazısını haftaya anamur seyahatınden sonra yazacagım
    saygılar baymekanik

20. abrean

abrean Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar
    Ben de Kapadokyadan Mersine yeni taşındım! Taşınma telaşından dolayı düzenli olarak bisiklete binemedim. Sahilde sürüyorum. Baymekanikle yakın zamanda tanışımak ümidiyle...
    Esen kalın