Mersin'den İzmir' e kim gelecek???

oguzcigsar

Forum Bağımlısı
Tepki
87
Merhaba arkadaşlar...

Öncelikle umarım konuyu doğru yere açmışımdır değilse affola...

Bu yaz Ağustos ayında Mersin'den hareketle ; Antalya,Muğla,Aydın,İzmir güzergahını bisikletimle ve bol fotoğraflar eşliğinde geçmeyi düşünüyorum, katılmak isteyen samimi arkadaşlar olursa turumuz katılıma açık bir tur olacaktır , gönüller bir olduktan sonra neden olmasın?

Şimdi Sorum ŞU:
Sök-tak işlerinde kendim her sıkıntıyı halledebilirim yolda ve gerekli ekipmanımda mevcut ancak konaklama ve yol güzergahları konusunda, nerelerde kalınabilir, nerelerde kalınmaz ya da dikkat edilmesi gereken noktaları tecrübeli arkadaşlardan öğrenebilirsek çok mutlu oluruz.. Bedenen hazırız böyle bir tur için, iyi bir planlama yapmak istiyoruz, şimdiden teşekkür ediyoruz...

Saygılarımla

Scudo

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@oguzcigsar

Oğuz bey, öncelikle bu güzel plan için kutlarım sizi... :in: Sorunuzun cevaplarını, aşağıda imzamda bulunan geçen yıl yaptığım turun linklerinde bulabilirsiniz sanıyorum. Yeterli olmazsa eğer haberleşelim, yardımcı olmaktan mutluluk duyarım... Şimdiden başarı ve keyifli bir tur diliyorum...

• Beğen
Tepkiler: oguzcigsar

oguzcigsar

Forum Bağımlısı
Tepki
87
Ahmet Bey çok teşekkürler...
Verdiğiniz linkler ansiklopedi gibi gerçekten çok teşekkürler, görüşmek üzere.
Temasa geçeceğim inşallah ilk fırsatta sizleri yakalayacağım bir perşembe akşamı:)