Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mersin'den iş imkanı

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Evliya tarafından paylaşıldı.

1. Evliya

Evliya JosefJosef

Adı:
    Tarık
    Seviye:
    Merhabalar.Mersinde yaşıyorum lise2'inci sınıf öğrencisiyim.Toroslarda oturuyorum.Halı veya oto yıkama tarzında hafta sonları çalışabilieceğim bir iş arıyorum.Yaz ayında halı yıkama yaptım o konuda deneyimim var lakin Oto yıkama nasıl yapılır bilmiyorum ama yıkama olacağı için pek zorlanacağımı sanmıyorum.Bu konuda çalışabileceğim bir yer biliyormusunuz yada tavsiye edeceğiniz git şuraya sor felan diye bileceğiniz?.

Arkadaşımlan beraber çalışmaya düşünüyorum eğer yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşşekür ederim :)

2. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    @Evliya Internetten Mersındekı ılanlara baktım.Mersın Decathlonda eleman alımı varmıs .Fakat 20-28 arasında eleman alımı var. :D Onun harıcınde cogu ıs te 18 yas ve uzerı eleman alımı var.Muhtemelen kucuk esnaflar da ıs bulabılırsın.Haftasonları dahı olsa yapabılecegın, sevebılecegın bır ısı yapman senın ıcın daha ıyı.Mesela cevrendekı herhangı bır bısikletcıye rıca edıp dukkanında calısabılırsın.Para almak yerıne oradan bısıklet alırsın ya da parcaları temın edersın .En azından ısı ogrenmıs olursun :) Belkı forumdak i Mersınlı arkadaslardan goren olur da sana yardımcı olur veyahut bu genc arkadasımıza Burs vermek,bır gencın hayallerıne ortak olmak ısteyenler cıkar :)

3. Evliya

Evliya JosefJosef

Adı:
    Tarık
    Seviye:
    Yok burs felan değil Allaha çok şükür durumlarımız Allaha çok şükür iyi ben zaten halı yıkamaya işini biliyorum yazın yaptığım için ve severek yapıyorum o işi hafta sonları da hem boş durmiyayim.Hemde biraz köşede param biriksin lazım olur diye çalışmak istiyorum.Teşşekkür ederim değerli yorumunuz için bu arada :)