Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mersin'deki Bütün Bisikletliler Buraya Gelin

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında Taner Kartall tarafından paylaşıldı.

1. Taner Kartall

Taner Kartall Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkdaşlar ben salcano ng 650 bisikletimi akşam evin önüne kilitlemiştim . sabah kalktım bisikletimle işe gidicektim bi baktım ki kilit kırılmış çok üzüldüm , yıkıldım hatta ağladım benim yavru ceylanım çalınmıştı polise felan da gitmedim . zaten gitsem bişi bulucaklarını da pek sanmam . yeni bisiklet aldım ama eskisinin yerini tutmaz. Bisikletimi bulana 50 tl ödül verecem . Bisiklet Mersin ilinin Mezitli ilçesinin soli semtinde çalınmıştır Bulanların Bu konu altına yazmaları rica olunur yada bu numarayı arayınız : 0539 553 28 00

BİSİKLETİMİN RESMİ :

Ayaklığı yoktu , belki taktırmıştır
    Hız ölçer (km saati) nin aparatı vardı ama km saati yoktu
    Şimdilik aklıma gelenler bunlar başka aklıma gelirse yazarım buraya . bide konuyu takipte kalsanız iyi olur
    bisikleti 2.el aldım kuzenimden seri numarasını bilmiyorum

BİDE BUNLAR VAR

Bu resmi rastegele internetten buldum (benim bisikeletim değil)

1 ile işaretlediğim yer biraz kırılmıştı slikon vurmuştum . ama tam kırılmış diye hırsız çıkartmışta olabilir
    2 ile işaretlediğim yer bisikleti sürerken oynuyordu yani normalde tekere yapışık olması gerekir ama oynuyordu (dişli'nin arkasındaki beyaz plastik)

2. Özgür Ergün

Özgür Ergün Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Öncelikle geçmiş olsun kardeşim Mezitlideki bisklet tamircilerine servislerine git bisikletini tanıt başına geleni anlat sonuçta tamire vs gidicek bir arkadaşımın kini öyle buldular. Ama böle temsili fotolarla olmaz kendi fotolarını götür. Birde anlamıyorum bisikleti neden kapı önüne kitlersınız benim ev site içi çalınma ihtimali zor ama gende alıyorum sırtıma 4 kat çıkarıyorum baş ucuma koyuyorum.Aslında sen bisikleti çaldırmamışsın bile bile hediye etmişsin kardeşim :S inşallah biran önce bulursun...

3. Taner Kartall

Taner Kartall Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    kardeş benimde bi anlık boşluğuma geldi . Ama istersen bi tarih belirle mezitliye geleyim bulıuşalım

4. Özgür Ergün

Özgür Ergün Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    benle neden buluşacaksin kardeşim ?

5. Taner Kartall

Taner Kartall Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ne bilim belki tanıdığın felan vardır bisikletçi ?