Mersin'de Etkinlik Yok mu?

Tepki
1
Bisiklet
Sedona
Bildiğim kadarıyla salı günleri akşam Barış Meydanı'nda toplanılıp şehir turu atılıyor. Ben salı günleri gece mesaisi yaptığım için bu etkinliği kaçırıyorum. Pazar günleri falan bir şey yapılmıyor mu? Facebook kullanmadığım için etkinliklerden habersiz kalıyor olabilirim.

Scudo

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Mersin Bisikletli Gezginler grubu var,bildiğim kadarıyla Salı-Perşembe akşamları tur yapıyorlar.Pazar günüde 50-100 km arası(dahada artabiliyor),cumartesi ve cuma günleride isteğe bağlı turlar gerçekleştiriyorlar.Rotalar ve tur güzergahları Facebook üzerinden yapılıyor.

Tepki
1
Bisiklet
Sedona
Geçtiğimiz pazar 100km'lik bir tur varmış ama benim gözüm 100km'yi kesmedi. Bir önceki hafta 82km yapmıştım ve sonrasında eve gelip ölü gibi yatmıştım :) Her akşam 20km civarı pedal çeviriyorum. Her gün hızımı biraz daha arttırıyorum. Zaman içinde uzun masafeli turlara katılabilirim sanırım ve umarım.

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Facebookta etkinliklerini düzenli olarak paylaşıyorlar... Facebook kullanmadığınız için takip edemiyor olabilirsiniz

mustafa şan

Daimi Üye
Tepki
57
Bisiklet
Sedona
Ben de tek başıma sürüyorum silifke'de pek bir bisikletçi yok bir de sadece cumartesi boş olunca uzun turlara gidemiyorum