Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mersin'de Etkinlik Yok mu?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında serkan akgül tarafından paylaşıldı.

1. serkan akgül

serkan akgül Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bildiğim kadarıyla salı günleri akşam Barış Meydanı'nda toplanılıp şehir turu atılıyor. Ben salı günleri gece mesaisi yaptığım için bu etkinliği kaçırıyorum. Pazar günleri falan bir şey yapılmıyor mu? Facebook kullanmadığım için etkinliklerden habersiz kalıyor olabilirim.

2. can akıncılar

can akıncılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Mersin Bisikletli Gezginler grubu var,bildiğim kadarıyla Salı-Perşembe akşamları tur yapıyorlar.Pazar günüde 50-100 km arası(dahada artabiliyor),cumartesi ve cuma günleride isteğe bağlı turlar gerçekleştiriyorlar.Rotalar ve tur güzergahları Facebook üzerinden yapılıyor.

3. serkan akgül

serkan akgül Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Geçtiğimiz pazar 100km'lik bir tur varmış ama benim gözüm 100km'yi kesmedi. Bir önceki hafta 82km yapmıştım ve sonrasında eve gelip ölü gibi yatmıştım :) Her akşam 20km civarı pedal çeviriyorum. Her gün hızımı biraz daha arttırıyorum. Zaman içinde uzun masafeli turlara katılabilirim sanırım ve umarım.

4. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Facebookta etkinliklerini düzenli olarak paylaşıyorlar... Facebook kullanmadığınız için takip edemiyor olabilirsiniz

5. mustafa şan

mustafa şan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ben de tek başıma sürüyorum silifke'de pek bir bisikletçi yok bir de sadece cumartesi boş olunca uzun turlara gidemiyorum