Mersin'de bilbordlarda bulunan Akkuyu Nükleer Santral Reklamları Kaldırılsın.İmza Kampanyası.

Cem Tunç

@bike33travel
Tepki
381
İsim
Cem Tunç
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Triathlon
Arkadaşlar Akkuyuda yapılmak istenen nükleer santral reklamlarına karşı bir imza kampanyasıdır, katılırsanız belki bir faydası olur, teşekkürler.

(link)

• Beğen
Tepkiler: sarkihalindekal
Scudo

Cem Tunç

@bike33travel
Tepki
381
İsim
Cem Tunç
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Triathlon
Akkuyu reklamındaki pilot: Ben solcuyum, elektronik reklamı diye kandırdılar! Demiş. Tamamen hukuksuzluk.Tamamıyla herşeyiyle hukuksuz bir santral.

• Beğen
Tepkiler: Gökhan BİROL

sarkihalindekal

Daimi Üye
Tepki
132
İsim
VOLKAN ÖZKURT
Bisiklet
Salcano
@Cem Tunç Vay anasını vay anasını!!! ÇED raporu da sahteydi. Baştan aşağı kandırmaca ve sahtekarlıkla yapılan bir santral. Daha yapılış aşamasında bu denli sahtekarlık olan birşey yapıldıktan sonra bana umut vermiyor...

İşte o haber: (link)

• Beğen

Cem Tunç

@bike33travel
Tepki
381
İsim
Cem Tunç
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Triathlon
Memleketin sonu iyi görünmüyor. Nasıl bir vicdan var bunlarda.

• Beğen

Ahmet A. Atalay

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
b'Twin
Japonya Nükleer Felaketinin Sebebi 4 Dakika Boyunca Elektrikler Kesilince Reaktörün Soğutma Sistemi Devre Dışı Kalıyor Ve 4 Dakika Boyunca Soğutmadığı için oluyor... Benim Memleketimde 1 gün boyunca elektrikler Kesiliyor.

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
Nükleer Santrallerin olayı da o zaten Ahmet Bey.Çok çok iyi soğutulması gerekiyor.İyi soğuttunuz sürece sorun yok.Ama dediğiniz gibi,1 gün boyunca elektrik kesintisi yaşayan bir ülke,koca santrali nasıl soğutucak merak ediyorum.Bence hala hazır değiliz bu tarz santrallerin yapımına.Onun yerine jeotermal kaynaklı termik santraller ve yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelsek çok daha iyi...

Cem Tunç

@bike33travel
Tepki
381
İsim
Cem Tunç
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Triathlon
NÜKLEERİN TEK SONUCU BUDUR...Çocuklarınızın torunlarımızın bu şekilde olmaması için mücadele etmeliyiz, rahat rahat oturmakla kurtulamayız.

Cernobil-Olayi.jpg