Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mersin-tarsus

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında metemt tarafından paylaşıldı.

1. metemt

metemt Aktif Üye

Seviye:
    malesefki çok fazla foruma giremiyorum ve bu yüzden burdaki takibimi çok sık yapamayacağım, bu konuya kim bakarsabaksın ve spor-hobi amaclı kendisine eşlik edecek bir bisikletli yol arkadaşına ihtiyac duyarsa (Mersin-TARSUS) bana mailden ulaşabilir telefonumdan daima maillerimi kontrol ederim adresim = metemt@hotmail.com en az önümüzdeki 7-8 ay (2012 ekim ayına kadar) bu düşüncem gecerlidir.

2. metemt

metemt Aktif Üye

Seviye:
    bu konumu görüp bana ulaşan 2 arkadaş oldu şu an ara ara ufak turlar yapıyoruz hava koşullarından dolayı ama biz haziran ya da temmuz aylarında çadırlarımızla ya da günü birlik (tam bi planlama yapmadık henüz) kıyı boyunca uzun turlar yapacağız aramıza katılacak arkadaşlar oldukça çok daha iyi olacaktır. (ilk olarak Kız Kalesi-Susanoğlu taraflarına giderek daha sonra duruma göre belki Antalya ve o güzergah dahilinde tatil yerleri esas alınarak turlara cıkacağız...)

3. metemt

metemt Aktif Üye

Seviye:
    Şu an 4 kişi olduk , isteğe göre günü birlik ve 3-4 günlük tur planlarımız yaz boyu yapılacaktır, kesinlik kazanmıştır aramıza katılmak isteyenler buradan pm atarak bana bildirebilir...

4. metemt

metemt Aktif Üye

Seviye:
    1-8-15-22-29 Haziran cuma günleri yola çıkmak üzere pazar günleri son bulacak 3 günlük (1 er kişilik çadırlarımızda konaklayarak) turlarımıza başlamış bulunmaktayız.
    4 kişiyiz isteyenler katılabilir, biz Tarsus ve Mersinden çıkıp Narlıkuyu, Silifke taraflarına gideceğiz yaz boyunca.
    Adanadan ve tabiki Mersinden katılmak isteyen arkadaşlarımızıda bekleriz...

5. mustafa şan

mustafa şan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    silifke tarafına gelirseniz haber edin :)

6. Murat.Sağlam

Murat.Sağlam Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    arkadaşlar geçen sene yapmışlar bu turları Mustafa Bey :) bu sene ses yok gibi