Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mersın susanoglu baymekanik

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında mehmet özbay tarafından paylaşıldı.

1. mehmet özbay

mehmet özbay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    arkadaslar gece yolculugunu sevdıgım ıcın cumartesı aksam 20:00 de yola cıkacagım yapraklı koy da olacagım mersın mtb grubuna duyulur gelmek ısteyen arkadaslar yerımı bılıyorsunuz planlamasını beraber yapalım

2. thewall1968

thewall1968 Yeni Üye

Seviye:
    cumartesi ve pazar kpss ye gireceğim...gelmeyi çok isterdim..Daha tanışamadık ama en kısa zamanda uğrayacağım yanınıza..Yer tam olarak neredeydi...

3. çağdaş

çağdaş Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba Mehmet abi ben Çağdaş Aydın Hoca'nın kaynı.Gezine kimler katılacak bir grup oluştu mu?

merhaba ben çağdaş sizinle daha önce tanışmadık sanırım siz mersinde nerde oturuyorsunuz

4. thewall1968

thewall1968 Yeni Üye

Seviye:
    evet daha önce tanışmamıştık..Tansaş taraflarında oturuyorum..Hemen hemen her akşam (işten geliş saatime bağlı olarak) hiltondan aynı yolun sonuna kadar gidip geri dönüyorum.Hem iş stresini üstümden atmama yarıyor hemde son zamanlarda hareketsiz kalan vücuduma egzersiz oluyor...Umarım en kısa zamanda tanışırız..

5. HaYaLeT-m79

HaYaLeT-m79 Yeni Üye

Sizin dükkanınız mezitlidemi?

6. mehmet özbay

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    arkadaslar yerım tam olarak solı kavsagı solı camı karsısı kaplanlar market yan sokagı zaten o bölgede tek bısıkletcı ben varım tel numaram 0 536 764 65 48

kardesım cagdas yerın her zaman hazır bılıyorsun gelmek ıstersen bır cadır veya kampet uyku tulumu da olur susanoglu yapraklı koy mevkısıne gıdıyoruz gelmek ıstersen beklerım

peugeot_mersin bunu beğendi.
  7. kemaltokel

kemaltokel Yeni Üye

Seviye:
    memet abi çok güzel bir gezi oldu

8. mehmet özbay

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    arkadaslar gece 20:30 da atölyeden cıktık 10 bısıkletlı ve bızı tece ye kadar göndermeye gelen arkadaslarla beraber 15 kısı olduk sakın ve normal bır tempo ıle yanı 25 35 arası bır tempoyla tece vardık bızım bayan grubunda sukran hanım oguz kardesım ve genc arkadaslarımızla toplam 5 bısıkletlı bızı yolcu ettıkten sonra yola devam ettık ılk duragımız erdemlı sabahcı lokantası erdemlı camlıgının karsısında kamyoncu lokantası orada 1 saat kadar kaldık
    erdemlıden hareket ettıkten sonra lımonlu ıstıkametıne gıderken arkadaslarımızdan bırısı halsız dustu
    bısıkletın arkasına halat baglayıp cekmek zorunda kaldım yanı yaklasık 15 km kadar mersınlı arkadaslar bılırler tırtara kadar altta fotoları da göreceksınız kızkalesınde yerde betonda yatan arkadas:boese157: kızkalesınde boyu kadar
    kalbı olan ertugrul kardesımın calıstıgı kafeye ugradık kardesımı gördukten sonra yola devam ettık gece 02:30 cıvarında susanoglu yapraklıkoya vardık arkadaslar gece yolculuk yaptıgım ıcın fazla foto cekemedım bırazda yoruldum
    bırazda kızgınım:boese157: neyse fatıh kardesımın ev yapımı sarabını ıctıkten sonra sabaha kadar oturduk ve gunesın dogusunu ızledık
    ama kardeslerım tavsıyem yanınıza kesınlıkle halat alın cok ıyı antreman oluyor
    sımdı sızlere yolculuga cıktıgımız arkadasların ısımlerını verecegım ben , merıc, tamer, asker mahmut ,kemal ,fatıh ,muhammet,erdem,ustegmen mustafa ,barıs arkadaslar geldıgınız ıcın tesekkur ederım hepınıze saygılar

peugeot_mersin bunu beğendi.
  9. topchu

topchu Yeni Üye

Seviye:
    Bölgemizde de etkinlikler oluyor olması çok güzel, bence zamanla daha iyiye gidecek

Sizlerle pedal atmayı bende çok istiyorum ama bisikleti aldıktan sonra iik denemelerim gösterdiki benim önce ciddi bir kilo vermem gerekli çünkü kendimi taşımakta zorlanıyorum... Bunuda yapmaya başladım, en kısa zamanda aranıza katılabilme dileği ile

Ayrıca resimler yok galiba

10. mahmutevgen

mahmutevgen Üye

Seviye:
    bence güzeldi memet abi teşekkürler askerde çook anım olacak özellikle izin lerimi anlatacam

11. kemaltokel

kemaltokel Yeni Üye

Seviye:
    memet abi bisikletle birisini çekmek hoşuna gitti herhalde bidaha gidelim bu seferde beni çek olurmu

mehmet özbay bunu beğendi.