Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mersin kipa'da su geçirmez pantalon

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında halil ibrahim aşan tarafından paylaşıldı.

1. halil ibrahim aşan

halil ibrahim aşan Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar KİPA'da kamp ve spor mazemelerinin bulunduğu reyonda 25 TL'ye su geçirmez pantalon var buna benzer bir pantalon bir internet sitesinde LOWE ALPİNE marka 90 euro velespit'in sitesinde başka bir model 60 TL denk geldi gördüm aradada böyle uçuk fiyat farkı olunca söyleme ihtiyacı duydum belki almak isteyenler olabilir....

2. gezgin2

gezgin2 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Su geçirmez pantol diye bir şey yoktur öncelikle :)

Sadece suya dayanıklı pantoıllar vardır onlarda haliyle suyu direk olarak vücudunuza değil kendi içine çeker bu durumda pantol ıslak kalır ve istenmeyen rahatsızlıklara sebebiyet verebilir özellikle bu kadar ucuz ürünleri alıp sonradan pişman olmayın özellikle bu ürünler ıslandığı zaman kolay kolay geçmeyen koku yaparlar...Bilginiz olsun ;)

Bu konuda en iyi marka moon marka pantolonlar diğerlerine göre kumaş kalite farkı ve su özelliği olan pantolonlardır moon'lar ve çok kaliteli üretilmişdir aynısını bende kullanıyorum moonun pantolonunu ve çok memnunum ;)

3. gezgin2

gezgin2 Forum Demirbaşı

Seviye:
    nano teknolojisi pantollar için kullanılmıyor :) hadi kullanıldı diyelim bu fiyata olamaz :D Genelde bizim mağazada ki gibi t-shirt'lerde kullanılıyor ve gerçekden harika bir şey çamaşır makinesinden buff'ım ve o t-shirt'üm kuru çıkıyor :)

4. halil ibrahim aşan

halil ibrahim aşan Yeni Üye

Seviye:
    nasrettin hoca boşuna dememiş parayı veren düdüğü çalar. iyisini almışsın tabi :) şaka bir yana doğru söylüyorsun tabiki ama sürekli kullanmayacak olan kişiler için ideal olabilir.