Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mersin gezisi istikamet gözne :D

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında benıaçıklayan3harfmt tarafından paylaşıldı.

1. benıaçıklayan3harfmt

benıaçıklayan3harfmt Aktif Üye

Seviye:
    Bisikletli Gezi Duyuruları

*13 Aralık Pazar günü Gözne’ye doğru gidiyoruz, zamanlamamıza ve hava şartlarına göre civar köyler de gezilebilir.Günü birlik bir gezi olacak dostlarım.Patlak malzemesi ve kişisel eşyalarınız haricinde, bolca da sevgi getirmenizi rica ediyorum.Ortalama 80 Km yol yapılıcak, yiyecek ve içicek ile ilgili bireysel fikirlerimizi ve ne kadar acıktığımızı göz önünde bulundurup varacagımız yerde kararlaştıracağız.

Buluşma yeri ve saati ‘ Barış Meydanı, Saat 07:30 ‘

SEVGİYLE…

Feyyaz Alaçam

gelecek arkadaşlar yorum yapsın olumlu gözneye gidilecek kar gezisi barış meydanında buluşucaz barış meydanı cep sineması yanındadır gelecekler can_dodo_58@hotmail.com söylesin

2. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
  3. benıaçıklayan3harfmt

benıaçıklayan3harfmt Aktif Üye

Seviye:
    gelicek varmı

halohalo bunu beğendi.
  4. Feyyaz Alaçam

Feyyaz Alaçam Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhabalar...

13 Aralık'da DÜZENLEDİGİM Gözne turu hava şartları nedeniyle ileri bir tarihe atıldı.Bunun haricinde ben duyurularımı kendi internet sitem üzerinden yapıyorum.Ayrıca Kar gezisi değildir... Henüz kar yagmadı. Benim duyurumda böyle bişey yok dostlarım.

Konuyu başlatan arkadaşa Teşekkür ederim paylaştıgı için.Ama önce kendini bana tanıtmasını isterim.Mersin'de Kurdugum Sevgi Toplulugunun bir faliyetidir bu.İçinde 'Sevgi' olmayanları yanıma yaklaştırmıyorum.şimdiye kadar cok zarar gördük.Artık daha kaliteli, kültüre de önem veren insanlardan oluşan bir topluluk.

Gezi duyurularına www.feyyazalacam.com adresinden bakabilirsiniz. Sevgi Topluluğum ile ilgili bir açıklama da var sitemde.

Konuyu başlatan arkadasın kendini tanıtmasından sonra Gezi duyurularımı bu paylaşım sitesi üzerinden duyurabilir, amaç daha kaliteli daha dogru bir paylaşım saglamak...

Sevgiyle...
    Feyyaz Alaçam

Mustafa ÖZ ve Melike S. Ünver bunu beğendi.
  5. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Feyyaz kardeşim öncelikle biz sana tşk ederiz..Bu tip gezileri yayınlayıp da bizimla paylaştığın için..Mersin'deki arkdaşlarımız sizden bahsetti ve sitenizi daha öncesinden "Enis Özer kardeşim bana söylemişdi.Dr yeri bölümüne Bir kaç yorum da yazdım sanırım..
    Tşk ler ..İyi Forumlar..

Melike S. Ünver bunu beğendi.
  6. Feyyaz Alaçam

Feyyaz Alaçam Forum Demirbaşı

Seviye:
    Sevgili Sadana...
    Adana dan takip eden birisinin daha olması beni çok mutlu etti.Enis cok sevdigimiz bi dostumuzdur.Hatta Gözne Turunu o gitmeden yapmayı planlamıştık, ama hava şartları bi türlü elvermedi.
    Siteme yaptıgınız yorumlar için teşekkür ederim, Mersin'e yolunuz düşerse tanışmayı isterim 0534 979 17 22
    Sevgiyle...

Feyyaz Alaçam