Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mersin çamlıyayla papazın bahçesi turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında emrullah tarafından paylaşıldı.

1. emrullah

emrullah Forum Demirbaşı

Seviye:
    selam forum dostları.uzun süredir planladığımız mersin çamlıyayla (papazın bahçesi) turumuzun kesin tarihi belli olmuştur.
    09.06.2007 cumartesi öğlen saat 12 de adanadan çıkıp mersinin tarsus ilçesine pedallayacağız.oradan çamlı yayla otobüsüne binip çamlı yaylaya çıkacağız.oradanda papazın bahçesine 13 km iniş yapıp toros dağının tam taban kısmı olan kısıma kampımızı kuracağız.ertesi gün yani 10.06.2007 pazar sabahı 5:00 kalkıp kahvaltı faslını gerçekleştirerek saat 7:00 gösterdiğinde indiğimiz 13 km yi tekrar tırmanıp namrun kalesine çıkacağız.oradanda tekrar geldiğimiz yere mersinin tarsus ilçesine doğru yola koyulacaz gelirken otobüsle geldiğimiz yolu pedallayarak aynı istikametten adanaya ulaşacağız.toplamda 190 km pedallamış olacağız.
    adana mersin ve çevre il ve ilçelerden gelebilecek arkadaşlar bana özelden ulaşabilirsiniz.organizasyon sonrası fotolar gelecek.
    sevgi ve saygılarla.

Lütfü Çolak bunu beğendi.
  2. Lütfü Çolak

Lütfü Çolak Bisikletkolik

Seviye:
    emrullah kardeş,
    oldumu şimdi bu?
    ne yapsakta adanaya gitsek? :)

şaka bir yana, gelemesemde gezi dönüşünüzü merakla bekliyeceğim.
    kamplı, tırmanışlı, inişli, kaleli, çok güzel vede ilginç bir tur olacağa benziyor.

tüm katılımcılara şimdiden hayırlı pedallar diliyorum.
    e artık dön diyorum istanbula!
    :)

Tugfox bunu beğendi.
  3. emrullah

emrullah Forum Demirbaşı

Seviye:
    evet lütfü abiciğim çok güzel bir tur olacak allah'ın izniyle.keşke sizlerde burada olsaydınız o güzelim yerlere beraber padallasaydık.
    Neyse başka zaman inşallah.ilgin için teşekkür edrim.
    bütün ekibe saygı ve selamlar.

4. Tugfox

Tugfox Bisikletkolik

Seviye:
    Vay vay bizim Emrullah kampci olmus :D Bol bol fotograf cekin super yerlere gidiceksiniz gibi gorunuyo :) Icim gitti de caktirmamaya calisiyorum :D Gel artik buralara hadi yeter Adana'da o kadar takildigin :p :D

Lütfü Çolak bunu beğendi.
  5. emrullah

emrullah Forum Demirbaşı

Seviye:
    ya tuğberk'ciğim bende gelmek istiyorum ama biliyosun ki iş gereği buradayım.O şelale turunuzun foto ve videosuna baktım içim gitti vallaha ama ne yapalım çalışmak zorundayım.ama işim biter bitmez hemen oradayım davul zurnalı bir karşılama isterim.