Mersin Bisikletli Gezginler, Cemilli Köyü Civarında Bambaşka Bir Gün… 03 04 2011

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Çamurlu, yeşillikli, sonrasında ansızın inen yağmurla beraber ıslak biten bir tur olmuş. Bu turda güzel kareler yakalamışsınız. Ahmet Salih Abi, Google Maps'e baktığımda Cemilli köyüne 2 yoldan gidilebilir. Daha kısa olanı dönüşte çay içtiğiniz otoyol köprüsünden geçtikten sonra ikiye ayrılan yolda Cevlik köyüne dönen sol yol yerine diğer yola sapmanız gerek. Daha uzun yolda Cevlik'ten Politkoyağı, Takanlı, Kuzucu ve Kuzucubelen köylerine çıktıktan sonra oradan dümdüz (Turunçlu'ya sapmadan) aşağı inmeniz gerekiyor.

Scudo

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
Ahmet bey yine harika bir tur yapmışsınız yağmurda size yarenlik etmiş peşinizi bırakmamış. yağmurda bisiklet kullanmak bambaşka..
fotograflarda cok güzel cıkmış elinize ayağınıza sağlık. paylaşım için teşekkürler sağlıcakla kalın...

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
Ahmet abi muhteşem bir doğa kartpostal niteliğinde fotolar super bir tur eminin tadı damağınızda kalmıştır. Paylaşım için teşekkürler.

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@ferhat köse

Ama o makinenin çektikleri değil ki bu fotoğraflar... Bunlar benim makinemin çektikleri... :D

Hem, bütün bisikletçilerdir muhteşem...

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@emre karakoç

Teşekkürler Emre bey... O da birşey mi, ben telefonuma şarkı bile yüklemiyorum ağırlık olmasın diye... :D :D :D

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@faruk eker

Sağolasın Faruk kardeşim, tam bir MTB günü yaşadık... Keşke olabilseydiniz aramızda... Keşan'daki Dostlarıma sevgilerimi gönderiyorum...

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Ahmet Salih Özenir

Senin makinenin de aşağı kalır yanı yok gibi Ahmet abi resim kalitesi cok bariz belli oluyor. benim 6 megapiksel sanyo marka makineyle kıyaslayınca :)

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Cem Şentin

Teşekkür ederim Cem kardeşim, beğendiğinize memnun oldum. Lâkin MBG turları hiçbir zaman google map'den takip edilemedi... :D Hele ki o Pelitkoyağı rotası var ya; sağ kulağı baş üstünden sol elle tutmakla aynı... Hiç tavsiye etmem...

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Kadir AYINTAP

Gerçekten öyle Kadir bey, ben de çok severim yağmurda pedallamayı. MBG turları da yağmuru sevdi... :D Fotoğrafları beğendiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. :)

• Beğen
Tepkiler: Kadir AYINTAP

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Ümit ARABACI

İşin aslı Ümit bey, o çamurlu jantlarda fren sistemine bile ihtiyacınız olmuyor... Çünkü bisikletiniz yokuş aşağı bile pedal çevirerek iniyor... :D

(Disk fren sistemini ben de öneririm size...)

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Aynen öyle Ömer kardeşim, dün akşam PAB turumuzda da hep pazar turunu konuştuk... En güzel turlarımızdan biri oldu... :in:

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Yunus YILMAZ

Rota güzel olsa da zorluklardı aslında güzelleştiren turumuzu, hele ki yağmur ve dolu... :D Seni de görmek isteriz turlarımızda Yunus... :in:

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@ferhat köse

Benim makinem mi? 3.2 piksel ama ben sürekli 1.2 pikselle çekim yapıyorum, istediğim kaliteyi veriyor, 2004 model bir Ni... :)

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@berknafiz

Haklısınız, o gün bisiklet ruhumuzu bayağı doyurduk... :D