Merlin cycles ayakkabı + pedal

selfpower

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
Siteden flr f55 ayakkabi ve shimano spd m520 almayi dusunuyorum. Ikisini birlikte alinca yaklasik 40 lira indirim yapiyor. (link)

Merak ettigim pedallarin icinden kaller ve vidalari cikiyor mu ? Ilk defa kullanacagim icin bilgim yok sistemle ilgili.

Spor ayakkabi 43 numara kullaniyorum ayakkabiyida 43 alsam nasil olur. Tesekkurler :)

• Beğen
Tepkiler: caesar
Scudo

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
@özgüç Flr F55 yol bisikleti modelini ben aldım. İçinden kaller çıkıyor. En azından benim paketimden çıktı. 41 numara ayağım var 41 aldım tam oturdu ayağıma. Eğer bir sorun olacağını düşünüyorsanız ayak tabanınızı mezura yardımı ile ölçüp bakın. Ayakkabıyı daha kullanamadım ancak bu fiyata gayet cazip bir ürün.

• Beğen
Tepkiler: selfpower

selfpower

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
Mezurayla olctugumde 275-280 mm arasi cikiyor sanirim 43 alirsam cukkk diye oturur :)

Imlampre

Daimi Üye
Tepki
298
İsim
hakan
Bisiklet
Cannondale
Merlin guvenilir sitelerden bildigim kadariyla bende dusunuyorum acaba payballa mi almak daha guvenli olur yoksa kredi kartiyla mi kac gunde geliyor ?

Imlampre

Daimi Üye
Tepki
298
İsim
hakan
Bisiklet
Cannondale
Merlin guvenilir sitelerden bildigim kadariyla acaba paybal lami alinmali yoksa kredi kartiylami alinmali kac gunde gelir ortalama

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@aynakol ben kredi kartimin sanal kart bolumuyle alisveris yapiyorum . merlinden daha once bu sekilde alisveris yaptim. Sizede bunu oneririm . kullandiginiz cihazinda guvenlik aciklarindan bir nebze korunmus oluyorsunuz .

ElcaSeJawS

Forum Bağımlısı
Tepki
575
İsim
fatih
Bisiklet
Cannondale
Ben bir üst modelini aldim biraz agir gibi geldi bana ama guzel ayakkabi tartmak lazım dusundugum kadar agırmı dıye 43 gıyıyorum 43 oldu :) ve gerekli tum aparatlar geliyor ayakkabıyla ve spd pedal ile.

osman1113

Üye
Tepki
2
İsim
osman
Bisiklet
Carraro
Ben dış lastik almistim denizliye 4 gunde gelmisti.

• Beğen
Tepkiler: Imlampre

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
Ayakkabı ve pedal çok uygun fiyatlıymış ama kargo parasınıda ekleyin tabi üstüne. Ayakkabı konusunda genelde shimano larda bir büyük beden tavdiye ediliyor bu marka için internette biraz arama yapmak gerekebilir gibi

• Beğen
Tepkiler: Imlampre

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@aynakol o konu aldiginiz ürünlerin kargo haric fiyatiyla alakalı . 75 € yu gecmiyosa sikinti yok . geciyorsada sans isi .

selfpower

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
Ürünü sipariş ettim fakat varış yeri Almanya görünüyor. Yol güzergahı olduğu için mi acaba yoksa bizim posta yanlış mı gitti :) (link)

Ahmet Cahid GÜRSES

Aktif Üye
Tepki
66
Bisiklet
Scott
@özgüç merlin hesabınızdan varış yerini bir kontrol edermisiniz? merlin hava yolu ile gönderiyor kargolarını Almanya biraz ilginç olmuş..

selfpower

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
@Ahmet Cahid GÜRSES merlin web sitesinde fatura ve varış adresi Türkiye olarak gözüküyor. Royal mail sitesinden baktığımda da Almanya varış gözüküyor ama hayırlısı :) (link)

Bu arada shimano m065 mtb model ayakkabi 44 tam oldu bana. Shimano ayakkabilari bi numara buyuk secmek lazim.

selfpower

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
Yukarıda verdıgım lınkte de Almanya ya sevk edıldıgı yazıyor urunun. Royal mail ıle posta alan arkadaslar normal mıdır bu durum?

Tunafish

Daimi Üye
Tepki
352
Bisiklet
Scott
SPD pedal aldığınızda aksi belirtilmemişse kalleri mutlaka yanında gelir. Evans ve CRC dünyanın en güvenilir bisiklet satış mağazalarından biridir.
Edit: keza merlin de öyle.

selfpower

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
@Tunafish demek istedigim takip no ile baktıgımda urun Almanya ya postalanmıs gıbı gozukuyor. Yoksa Almanya toplanma yerı felan mı ?

Tunafish

Daimi Üye
Tepki
352
Bisiklet
Scott
@özgüç
Büyük bir ihtimalle UK den direkt olarak Türkiyeye kargo olmaması sebebiyle, kargonuz önce Almanyaya indirilmiş, büyük bir ihtimalle bir kaç gün içerisinde tekrar Türkiyeye doğru transferi gerçekleşecektir.
Diyelim ki bu dediklerim olmadı, ürün elinize ulaşmadı. Sadece bir mail veya telefon ile Merlin size ürünleri tekrar gönderecektir. Hiç dert etmeyin.
Daha önce yapmış olduğum bir alışverişte 1 ay sonunda ürün elime ulaşmadı diyerek bu firmaya mail attım, özür dileriz diyerek aynısını bir daha gönderdiler ve ikisi aynı anda geldi. Firmaya mail atarak iki ürünün de elime geldiğimi söylediğimde; "dürüstlüğünüz için teşekkür ederiz, fazla gelen ürün hediyemiz olarak sizde kalabilir dediler".
Bu sebeple Türkiyede gördüğümüz muameleyi yabancı bilindik firmalardan beklemeyin, onlar için genelde müşteri beyanı aslolandır ve müşteri memnuniyeti herşeyden ötededir.

selfpower

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
Ayakkabı ve pedalı teslim aldım arkadaşlar royal mail ile gönderildi ve 14 güne ptt tarafından teslim edildi.
Ayakkabının içinden kaller çıkmadı sadece 4 adet vida çıktı. İçinden normalde çıkıyor mu bilmiyorum, sol ayakkabının kaller somunu ileri geri ayar yeri çalışmıyor, sağ taraf çok rahat elle ileri geri yapabiliyorum. Tahminim ayakkabıyı yapıştıran melzeme bulaşmış gibi.

Ayakkabı içinden kaller çıkıyor diye bir arkadaş yazmıştı acaba mail atsam mı merlincycles' a birde hareketli somunu nasıl ileri geri ayar yaptırabilirim ?

ElcaSeJawS

Forum Bağımlısı
Tepki
575
İsim
fatih
Bisiklet
Cannondale
Ben hem merlinden hem evanscycles ikisinden de ayakkabi + pedal aldım ikisinden de kalleri cıkti ikisede yol ayakkabisiydi.

Ayakkabiyi tel alsan anlarim da pedallari da alınca gondermeleri gerek.