Merida tfs 500 ve full aksesuar

ilker g.

Daimi Üye
Tepki
108
KADRO Matts TFS-Comp-Disc
MAŞA Rock Shox Dart-2
FREN KOLLARI Hayes Stroker Ryde
FREN AYAKLARI Ö/A Hayes Stroker Ryde 180/160 mm
ZİNCİR Shimano Deore
AYNAKOL Shimano Xt Fc 760
AKTARICILAR Ö/A Shimano Deore/Shimano XT Top Normal
RUBLE Shimano Deore/Shimano Xt (İkiside Mevcut)
GİDON BOĞAZI XM Comp OS CEN
FURŞ TAKIMI M10 Neck
HAZNE Ö/A Shimano M475 disc
PEDAL Wellgo c27
JANT ÇEMBERİ Mavic XM117 disc
SELE TFS mat
SELE KELEPÇESİ Merida Aero 35 QR ST
SELE BORUSU XM Speed CEN SB20 31.6/Afc pro (İkiside mevcut)
VİTES KOLLARI Ö/A Shimano Deore rapidfire
LASTİK Ö/A Merida Race 2.1/maxis detonator (İkiside Mevcut)
-------------------------------------

Zincir deore ve sıfıra yakındır.Ön arka ışık ve km saati sigmadır.Suluk haznesi şu anda zefalin kırmızı suluk haznesidir.Resimde görünende mevcuttur.Bayrak direğim ve bayrağımıda veriyorum.Arka bagaj ve büyük güzel bir tur çantasınıda veriyorum(İkisini 100 tlye almıştım).M size kask,zefalin kask aynası,gel kısa eldiven ve M beden gonzonun güzel bir askılı taytınıda veriyorum.(176 boyundayım 66 kiloyum).Listede çift olarak yazdıklarımın ikisinide yollayacağım hangisini isterseniz kullanabilirsiniz.Bisikletim dağ yüzü görmemiştir.3500 km civarı yol yapmıştır.Fakat orjinali olan ruble ile 500km yapmamıştır.Full yolu Xt ile yapmıştım.Xt aynakolla sanıyorum ki 1000 km civarında bir yol yaptım.Full yolu yine detonator lastiğimle yaptım.Orjinal dağ lastikleri sıfırdır.Alyan çakımı,pro pompamıSigma kilometre saatini,kilidimi ve ayaklığımı yazmayı unutmuşum =)Onlarıda veriyorum =)Yazmayı unuttuğum birşey varsa onlarıda vereceğim.Satma nedenim artık kullanamıyor olmam ve ciddi olarak hakkını veremiyor olmamdır.Böyle bisiklete sahip olup benim gibi kullanamayan yoktur sanırım.Nelere niyet ettim bir türlü zamanı ayarlayamadım.Kadro boyu 16 dır.Bisiklet izmirden alınmıştır 2009 modeldir garantisi devam etmektedir. Satış fiyatım 1200 dür.Görülüp alınabilir.Tam bakımını 08.04.2011 tarihinde yaptırdım ;)Her parçasına garanti aldım söylemediğim bir sorunu var ise aynen geri alırım.Pazarlık bu saatten sonra yoktur.Çünkü ölü fiyata devamlı aranmaktayım.İyi niyetim artık bitmiştir yinede değerinden aza bu fiyata veriyorum fakat artık pazarlık yoktur.Arayacak olan kişiler pazarlık harici soracağı soru varsa eğer arayabilir tekrar söylüyorum pazarlığa şu an itibari ile kapalıyım.Bisiklet İzmir/Bornovada görülebilir.Parçaların kondisyonu ve kozmatik temizliği için her türlü garantiyi veririm.Ciddiyseniz gelip görün boşuna gelmiş olmayacaksınız ;)Hak ettiğinize sahip olmanız dileyimle

Telle ulaşmanız inanılmaz iyi olacaktır hergün nete bakamıyorum ;) 0555 853 50 33

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
Görüldüğü üzere afc pro sele borusunun rengi güneşten dolayı açmıştır.5-10 tlye boyatabilirsiniz ;)
(link)
(link)

Scudo

ilker g.

Daimi Üye
Tepki
108
Unutmadan söyleyeyim elinde marmot husky gibi markasını ve kalitesini bildiğim çadırı olan varsa(3 yada 4 mevsimlik) takasta çadırın fiyatını inebilirim.Aynı şekilde ufak kamp malzemeleri harici hdd gibi parçalarda takasta kabulumdur ;)Boyutları ufak olan tuzlu su akvaryumuda olabilir :)Birden fazla takas teklif eden varsa ilk geleni kabul ederim eğer takaslık malzeme işime yarayacaksa.Yada satış içinde aynı olay geçerlidir.İlk gelene veririm.Karşımdaki kişi gerçekten bu hobiyi yapmak istiyorsa ve maddi durumdan sorunu varsa belki yardımcı olabilirim ;)

Kamil Kamil

Daimi Üye
Tepki
106
Bisiklet
Kron
Kardeş parça satışı yaparsan lastikleri düşüne bilirim veya bende "maxis 'in hing rolle" 'i var takas edebiliriz ...

Kamil Kamil

Daimi Üye
Tepki
106
Bisiklet
Kron
Maxis lastikleri bendeki maxis hing rollerle takas edermisin (resim gönderebilirm)

ilker g.

Daimi Üye
Tepki
108
Hayır dostum alacak kişiye yolda dağda turda kullanabileceği eksiksiz bir bisiklet vermek istiyorum.O yüzden parçalamak ve parça takası istemiyorum.Hatta umarım hobiye yeni başlayacak ve hakkını verecek biri alır bisikleti ;)

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
@İlker

Daha demin konuşmuştuk sizinle. Babami aradım. Pek ikinci el yanlısı değil. Ancak haftasonu görme imkanımız olursa belkide alan kişi ben olurum. Yeni başlıyorum bu sporada. :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
dostum gercekten parcalama bu bısıkletı. alacak olan tertemiz binsin. :D 10 numara bi makine . hayırlı satıslar

ilker g.

Daimi Üye
Tepki
108
Gürkan kardeşim ekledim sizi ;) Harun bey herhangi birşeyi satmak hobiyi bırakmak demek değildir zaman uygun olunca daha iyisi alınır.Saygılarımla ;)

ilker g.

Daimi Üye
Tepki
108
Arkadaşlar bisikleti soranlar kadar aksesuarları soranda çıktı :S Aksesuarsız(Sigma km saati ve yedek lastikleri dahil geri kalan malzemeler yok) fiyat 1050 tl dir.Saygılarımla

Tepki
24
Eğer aksesuarları 6 mayısa kadar vermemiş olursan hepsini yüklenip istanbula getirmek isterim bi kongre dolayısıyla o tarihler arasında izmirde olucam (FTR öğrencisiyim) ama ozamana kadar olurda satılırsa kısmet değilmiş deriz artık telefonunu kaydediyorum takipteyim

yazdım ama heyecanlandım şimdi olurda biri benden önce teklif yaparmı diye özel mesaj atamıyorum çömezlikten bu spora yeni başlıyorum seninki gibi bir bisikletle başlamaksa uzay turisti olmak gibi birşey olur benim için :) aksesuarları vermezsen seni bütün fazlalıklarından kurtarmayı vaat ediyorum :p sadece bisiklet çok ilgi çekici gelmedi

Erol KOLAS

Daimi Üye
Tepki
188
Bisiklet
Salcano
@Hüseyin YETİM

Arkadaş burada belirtmiş;

İlker

Tepki
24
@Erol KOLAS

2 günde belki elinden çıkarmamıştır belki diye yazdım neyse yarın sınav var daha buralarda dolanıyorum bende yarın telefonla anlarız ne kaldı ne gitti uyarın için teşekkür ederim