Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Merida TFS 1000D 2012 + Hediyeler

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında fatih yazgan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fatih yazgan

fatih yazgan Yeni Üye

Seviye:
    Geçen sene bu ay (Kasım 2013) 2.el olarak aldığım Merida TFS 1000 D bisikletimi satmaya karar verdim. Takas seçeneği ve parça satışı yoktur lütfen teklif etmeyiniz. Bisiklet İzmir Seda Bisiklet çıkışlıdır. Önceliğim Balıkesir içi elden görerek teslim alınmasıdır. İzmir'den veya yakın illerden ilgilenen arkadaşlar otobüsle taşıma sıkıntı değildir. Kamil Koç, Balıkesir Uludağ Turizm sorun çıkarmamaktadır. Bu konuda da yardımcı olurum. Kargolamak en son tercihimdir. Kargo sonrası sıkıntılarıyla uğraşmak istemiyorum.

Sabah 10 ile gece 12 arası arayarak veya WhatsApp'dan mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Her sorunuza elimden geldiğince cevap verip yardımcı olmaya çalışırım.

Genelde KPSS dolayısıyla dersanede veya üniversitede derste olduğum için WhatsApp üzerinden iletişime daha çabuk geri dönüş yapabilirim.

İletişim: 554 862 58 66

Fiyat: 2400 TL ve pazarlık payı vardır.

Bisiklet evin içinde muhafaza edilmiştir yıkamak ve fotoğraf çekmek için balkona çıkmıştır. Yarış yapılmamıştır. Daha çok şehir içi ve asfaltta kullanılmıştır.

Özellikleri:
    Öncelikle bisiklet Ömür Boyu Kadro garantilidir.
    Yurtdışı satış fiyatı: 1149 euros - 3211 tl'dir. Yurtiçinde satışını yapan bir yer göremedim.
    Sitede yazan ağrlığı: 11,8 kg - Alümiyum kadro bir bisiklet için gayet hafiftir. Bir kaç modifikasyon ile daha da hafifletilebilir.
    Maşa: Fox Float 32 RL, 100mm
    Kadro: 19'' 48 cm Merida Matts TFS Pro, D-Single, Alüminyum
    Frenler: Shimano M446, Ön 180 Arka 160mm
    Boğaz: Merida Pro OS
    Gidon: Merida Pro OS
    Ön Değiştirici: Shimano SLX
    Arka Değiştirici: Shimano Deore XT
    Crankset: Shimano M552
    Jantlar: Alexrims
    Lastikler: Orijinalinden farklı olarak CST takılmıştır. Yaklaşık 600 km kullandım 2 kere patladı. Dişlileri iyidir.
    Sele Borusu: Merida Pro
    Sele: Merida Pro

1-) Her MTB'de olacağı gibi bu bisiklette de çizikler mevcuttur.
    2-) Bisikletin maşası ben almadan önce İstanbul'a gönderilip yetkili firma tarafından bütün bakımları yapılmıştır. Şu anda da sorunsuz çalışmaktadır. Çok iyi bir performansı var.
    3-) Aynı şekilde ben bisikleti almadan önce satış sebebiyle zincir ve ruble değiştirilmiştir ikisi de çok iyi durumdadır.
    4-) Alacak arkadaşın sadece 2 masrafı var. İlk olarak ön rotorda bir eğilme söz konusu hafif bir şekilde balataya sürtüyor. 180mm bi rotor ile (yaklaşık 40 tl) sorun halledilebilir. İkincisi de arka fren balataları değişim gerektirebilir yakın zamanda fakat hala tutuşu iyidir bu da yaklaşık 25-30 tl bir masraf demek. Zamanım ve maddi durumum el vermediği için yapamıyorum.
    Bisikletin yanında alüminyum arka bagaj (45 tl), 3 adet değiştirilebilir camlı Jawbone gözlük sert taşıma kılıfı ile beraber (50 tl), Sedona kask (45 tl), Sedona pompa (20 tl), havlulu ve jelli yarım parmak bisiklet eldiveni (15 dolar) , anahtarlı kilit (15 tl), zefal suluk kafesi (15 tl) jelli sele kılıfı(10 dolar), 1 adet yedek iç lastik (10 tl), yama takımı ve yama kiti (15 tl), pedli askılı tayt (temiz durumda az kullanılmış ve söküksüz (60 tl) ve son olarak kısa kol forma ( temiz durumda az kullanılmış ve söküksüz (30 tl) ÜCRETSİZ OLARAK VERİLECEKTİR.

2. fatih yazgan

fatih yazgan Yeni Üye

Seviye:
    Ilan gunceldir. Pazarlik payi vardir.

3. fatih yazgan

fatih yazgan Yeni Üye

Seviye:
    Ilan günceldir. Fiyatı 1 haftalıgına aksesuarsız 2000 TL yapıyorum ve pazarlık payı yoktur. Ayrıntılar için lütfen WhatsApp'dan ulasınız.

4. fatih yazgan

fatih yazgan Yeni Üye

Seviye:
    Fiyat revize edilmiş olup aksesuarsız 2000 TL'dir.

5. Şahin B

Şahin B Yeni Üye

Seviye:
    Hocam parca satisi dusunurseniz fox masaya talip olabilirim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.