Merida Speeder T2 için öneri ve yorumlarınızı bekliyorum..

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında serkan zeybek tarafından paylaşıldı.

1. serkan zeybek

serkan zeybek Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Merida Speeder T2 veya Carraro race 032 almayı düşünüyorum. yardımcı olursanız sevinirim..

2. pilot

pilot Forum Demirbaşı

Adı:
    mehmet coşkun uzak
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Merida speeder t2 benim de düşündüğüm bisikletler arasında. Önümüzdeki hafta sonu ankara performans bisiklette görmeyi planlıyorum.

iyi pedallamalar

3. kemal.bahadır

kemal.bahadır Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Carraro nun bu modelini ayrıntılı olarak bilmiyorum ama bildiğim birsey var oda merida nin gerçekten cok iyi oluşu t2d kullanicisiyim 10ayda 1500 küsür km yol gittim ve turlarim esnasinda hic bir sekilde sorun yasamadim. Ayrıntılı olarak soru sormak istersen bhdr_ckr@hotmail.com buradan yazabilirsin;)

Gerçi şimdi baktimda race 032 yol bisikletiymis burada hangi kulvarda gitmen gerektiğine karar vermen gerek. Her halukarda race 032 hızlı olacaktır. Malzeme kalitesi konusunda meridaya yaklasamaz diye düşünüyorum.

4. Yakup ADIGÜZEL

Yakup ADIGÜZEL Kıdemli Üye

Seviye:
    Bence birazda amacına göre hareket etmelisin ,carraro cr race 032 yol bisikleti,merida speeder ise yol bisikleti ile şehir bisikleti arasında fitnes tarzı bir bisiklet.
    Merida crossway-speeder kullanıcıları kulübü var o konuya da bir gözatmanı öneririm.
    Hangisini alırsan şimdiden hayırlı olsun.

5. Mustafa Şükrü Yıldırım

Mustafa Şükrü Yıldırım Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Açıkcası melez bir bisikletmi yol bisikletimi istiyosunuz ona karar verin, t2 nin v frenleri yol bisikletine oranla daha güven verici olucaktır, ayrıca 3 lü 48 li aynakol mevcut, yokuşlarda sizi çok yormaz. Merida tabiki de kalite açısından daha öndedir, carraro kullanıcılarıda pişman değil diye biliyorum. Ayrıca race032 hem daha hızlı hem daha hafif olucaktır, yol bisikleti dişli oranlarıyla sürmek bacak kaslarınızı daha da güçlendiricektir. Bana yol bisikleti gidonundan sonra diğer flat gidonlar çok yavan geliyor artık :) .

6. Mert E.

Mert E. We create Chemistry

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Kivilcim nerelerde, Merida T2 serisinin kompedani odur zira. Gelsin size herseyini anlatir.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi