Merida Road Race 901 Nedir? Ne değildir?

Tepki
5
Arkadaşlar selamlar,

1 ay kadar önce Merida Road Race 901 aldım (2010 model). Aldığım arkadaş çok temiz bakmış. 840 TL'ye aldım. Bisiklette modifikasyon yok. Standart donanıma sahip. Bir de yanında kablolu sigma yol saati (standart bir cihaz, fazla özelliği yok) hediye etti.

Bisiklete yeni başladım. Şimdilik memnunum.

Sizlere sorum iyi bir seçim yapmış mıyım? Fiyat performans olarak nasıl olmuş? İleriye dönük bu bisikletle ne yapılır ne yapılmaz (modifiye olarak)?

Teşekkürler şimdiden herkese.

Scudo
Tepki
7
(link)

bahsettiğin bisiklet bu bisikletse bedavaya almışsın. 2010 model diyorsun, 2010 modelde sora set var mı bilmiyorum. ama bisiklette ileriye dönük her türlü modifikasyon yapabilirsin. mevcut kadro üzerine farklı donanımlar takıp bisikletin performansını artırabilirsin.

Tepki
5
Bisiklet linkte olan doğru.

Satan arkadaş 2010 yılında aldığını söyledi. O zaman Serhat arkadaşıma ayrıca teşekkür ederim. Bütçeme uygun güzel bir bisiklet sattı bana.

O zaman bu bisiklet ile ufak oynamalar yaparak (o da ileride, geliştikçe) keyifle binebilirim demek oluyor sanırım bir amatör olarak.

ddinc

Üye
Tepki
11
İsim
DİNÇER KARADAYI
Bisiklet
Merida
aynı bisikleti bende kullanıyorum 10.0000 km den fazla yol yaptım, gerçekten iyi bir bisiklet bende çok memnunum hayırlı olsun :)