Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merida Matts Tfs 200-D Hakkında

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ateş Akakıncı tarafından paylaşıldı.

1. Ateş Akakıncı

Ateş Akakıncı Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba . Seda Bisiklet'ten Merida Matts Tfs 200-D almaya karar verdim . Fakat havale ile almak zorunda olduğum için ve İstanbul'da yaşadığım için pek güvenemedim , güvensemde ailemi ikna edemedim . Sizce ailemi nasıl ikna edebilirim ? Seda Bisiklet'ten havale ile bisiklet alan var mı ? Yardımlarınızı bekliyorum..

2. Msgl

Msgl Forum Bağımlısı

Adı:
    Musa
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Seda bisiklet güvenilirdir kardeşim ...

3. emre gülaydın

emre gülaydın Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Havale ile almadım. Gidip yerinde TFS 300 D aldım. Ama forumdan şehir dışından ödeme yapıp alanlar olmuştu. Sonuç olarak güvenilir bir firmadır.

4. Ateş Akakıncı

Ateş Akakıncı Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler . Zaten ben güvenilir olduğunu biliyorum ama ailemi ikna edemiyorum . Benim gibi havale ile almak zorunda kalan biri gelip izlenimlerini paylaşırsa daha etkili olur . Lütfen yardımınızı esirgemeyin :)

5. isa yılmaz

isa yılmaz Üye

Seviye:
    Seda bisikletten geçenlerde 2 tane 200D aldık,havale ile alan çıkmayabilir ama güvenilir kişilerdir.ailene bu başlığı gösterebilirsin.

6. Ateş Akakıncı

Ateş Akakıncı Aktif Üye

Seviye:
    Bunları okumayı bile tenezzür etmedi . Arkadaşlar hiç mi yok benim durumuma düşen ya da bu bisikleti havale ile almamı sağlayacak bir bahane ?

7. Mert KURT

Mert KURT Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Valla ben seda bisiklete de doruk bisiklete de kefil olabilirim. Gerçekten çok düzgün iyi niyetli insanlar. Kesinlikle sorun yaşamazsınız. Sahiplerinide çalışanlarınıda yakından tanıyorum. Sende ailende içini ferah tutsun. İzmir'in en eski en büyük bisikletçisidir Seda.

Ayrıca 1 bisiklet için adını kötüye çıkarmak kim ister ki ..

8. Sahra EVRENSEL

Sahra EVRENSEL Üye

Seviye:
    yaşınız kaç bilemiyorum muhtemelen ufaktır ama üyeliğinizde açmış olduğunuz konu başlıkları na bakıldığında bu şekilde herşeye konu başlığı açmanızın doğru olmadığını düşünmekteyim tamam yardım almak danışmak güzel birşeydir fakat 1 ayda 8 adet bisiklet alacağım yardım tavsiye gibi ayrı konular açmanız doğru değil sanıyorum ateş bey aileniz izin vermiyorsa biz pek birşey yapamayız güvenilir deniliyor ama bu aileniz tarafından yeterli gelmiyor

9. Ateş Akakıncı

Ateş Akakıncı Aktif Üye

Seviye:
    Evet söyledikleriniz gerçekten çok doğru . Yaşım küçük 98'liyim İstanbul'da bu bisikleti arıyorum teşekkürler..

10. Cyclist999

Cyclist999 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Seda ve Doruk Bisikletteki her çalışanı neredeyse tanırım, özellikle Mustafa Abi ve Mesut abi, her biri müşteriyle yakından ilgili çok sıcak insanlardır. Ben eğer havale yapılabiliyorsa bunun hiç sorun olmayacağına eminim.