Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

merida matts 70 hakkında yardım

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında uğur can tarafından paylaşıldı.

1. uğur can

uğur can Yeni Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar. 1-2 ay önce meridanın matts 70 mtb bisikletini aldım. bisikletteki tek sorun akışı. bisiklette çok kötü bi akış var. bir tek benim aldığım merida da mı sorun var yoksa tüm matts 70 ler için aynı sorun geçerli mi? bakıma götürdüğümde diskin sürttüğünü söylediler ve düzelttiler ama akıcılık aynı. bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

2. Furkan Çınar

Furkan Çınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    Bisikleti ters cevirip tekerlekleri elinizle döndürün. Eger bir sorunu varsa bu sekilde belli olur, tekerleklerin dönmesinde sorun yoksa bisikletinizin üzerindeki parcaları yükseltmelisiniz

3. ipek yetginer

ipek yetginer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bisikletin akışını en çok arttıran jant göbekleridir iç direnci az olan bir jant göbeği seti ile daha mutlu olabilirsiniz

4. atakan abacı

atakan abacı Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    bnde almayı düşünüyorum maşası nasıl

5. umutby

umutby Yeni Üye

Ben iki haftadır kullanıyorum. Asfaltta bendeki diğer bisikletler (geotech life ve focus raven rokie) ile aynı anda iki kişi yokuş aşağı saldığımızda focusa göre çok daha akıcı, life ile aynı gidiyor.

6. umutby

umutby Yeni Üye

bence tek sorun, vites değiştiricisinden kaçıncı viteste olduğunuzu göremiyorsunuz. Ama vites değiştiricinin (sram X5 trigger shifter) parçaları metal ve güzel gözüküyor.