Merida kadro

Tepki
26
Arkadaşlar kendime 1100 TL'ye kadar mtb bakıyorum seçim yaparken acele etmiyorum bütün markaları araştırmaya bakıyorum her geçen gün fikrim değişiyor :D merida matts 15 v güzel göründü gözüme benim istediğim kadronun sağlamlığı üstünde ki donanımları ileride kadro ile uyumlu 400-500 tllik setlerle değiştirebilrim tabi bunun için 2 yıl felan geçmesi gerekiyor aldıktan sonra şimdi merida'nın açıklamasında

Shotgun 6061 teknolojisi sportif kullanımlara yönelik bir geliştirmeymiş merak ettiğim gerçekten sportif kullanımlara kadro dayanıklı mı yoksa sadece yazı üstünde mi bi dayanıklılık söz konusu bizim yolların hali belli yeri geliyor aşırı hızlı bir şekilde çukura girdiğim oluyor bazen downhill yapsam daha az yorulur kadro diye düşünüyorum :D

veya söyle sorayım siz benim yerimde olsanızz 1100 tllik bir bütçe ile kadro dayanıklılığı ön planda olarak hangi marka-modeli seçerdiniz?

Scudo

k.kartal

Üye
Tepki
25
Bisiklet
Kron
Merida iyidir zaten ömür boyu kadro garantisi sunuyor.

Tepki
29
İsim
Orkun
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merida tavsiye ederim.

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Bence merida da kadro konusunda her hangi bir sıkıntınız olacağını zannetmiyorum. Tanıdığım 2 kişi var merida mtb kullanıcısı ikiside çok çok memnun bisikletlerinden. Merida nın Mtb kadroları benim görüşümce gayet iyi. Sizin yerinizde olsam ve olaya kadro öncelikli baksam Merida Scott ve Trek gibi yaptığı mala güvenen garanti koşulları çok yüksek firmaları tercih ederdim.

• Beğen
Tepkiler: ufuk şimşek
Tepki
26
@ömer karan

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum bu saydığınız markalar arasına ghostta girer m?Bir tarafım hep ghost se 1100 almam gerektiğini söylüyor kadro rengi felan çok hoşuma gidiyor

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
@BünyaminÇ.

Ghost se 2000 kullanan tanıdığım bir arkadaş vardı ama çok kısa süre kullandı. Çok bilgi sahibi değilim o yüzden. Ghost un kadrolarıyla ilgili olumsuz bir yorum görmedim ama se2000 serisinin altı olan modellerin teker setine çok kötü diyorlar sadece onu biliyorum.

• Beğen
Tepkiler: ufuk şimşek