Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Merida Heybe ve Tranz-x Bagaj

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Özgür K. tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Heybe geçtiğimiz yaz alınmıştır. Hiçbir uzun turda kullanılmamıştır. 3 defa 20 km lik mesafe de kıyafet taşımak için kullandım, bir defa da üst kısımda ki file de yeni aldığım uyku tulumunu taşıdım. Ve bir defa da yeni aldığım gidonu taşıdım.
    Bunun dışında hiç kullanılmadı. Bu heybeye ihtiyacım olmadığından satıyorum. Sorunsuz, kullanılmamış bir heybedir.

Özellikler

Üst-ön kısımda ki ufak bölmesinde yeşil renk su geçirmez kılıf bulunmaktadır. Herhangi bir yağmur durumunda bütün heybeyi ıslanmaktan korumaktadır.
    Heybe 39x38x43 ölçülerinde olup yaklaşık olarak 1.4 kg ağırlığındadır.
    Üst kısımda bulunan fileli bölmede uyku tulumu-çadır gibi eşyalarınızı taşımanız mümkündür.
    Çantanın arka ve üst kısmında reflektörlü şeritler bulunmaktadır.
    Arka kısımda 2 tane suluk/termos koyabileceğiniz boyutlarda dış cep bulunmaktadır.
    Çantanın hacmi yaklaşık olarak 43 litredir

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bagaj da geçtiğimiz yaz satın alınmıştır, yalnızca yukarıda ki heybe ile birlikte kullanılmıştır. Üzerine doğru dürüst yükleme yapılmamıştır. Heybeyle kullanımına ek olarak birkaç turda bisikletin üzerinde durmuştur, sök-tak işlemleri ile uğraşmak istemediğimden bisikletin üzerinde durdu ancak herhangi bir yükleme yapılmadı.
    Bagajın arkasına bir adet 5 ledli arka far sabitlenmiştir, alacak arkadaşa bagaj ile birlikte teslim edilecektir-sökülmeyecektir. Herhangi bir sorunu yoktur ve içerisinde size uzun süre yeterli olacak pilleri vardır.
    Standart bagajın üzerinde bulunan sıkıştırma teli gereksiz olduğundan dolayı çıkarılmıştır, bu tel çoğu bagajda yoktur ve oldukça gereksizdir.
    Bagajın taşıma kapasitesi yaklaşık olarak 25 kgdır.
    Bagaj 28" V fren ile kullanılmıştır, 26" bisikletlere de uygundur, fotoğrafta alt kısımda göreceğiniz çubuk ile lastik ebatına uygun ayarlama imkanı vardır.

---------------------------------

İki ürün için istediğim fiyat heybe (90 TL) + bagaj (30 TL) = 120 TL

* İstanbul içerisinde birçok bölge den elden teslim yapabilirim. Şehir dışına sanalpazar ilanı açıp 6.5 tl sabit kargo ücreti ile gönderebilirim.

2. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Arkadaşlar, biraz önce heybeyi tekrar dolaba koyarken fark ettim, heybenin bisikletin sol tarafında kalan bölgesinin lastiğe bakan iç kısmında 2 ufak aşınma var.
    Neden olduğunu anlamadım, yalnızca dışta ki katman da var 2 aşınma. Bu katmanın altında heybenin sert kılıfı var, yani içeriye koyduğum 1-2 kıyafetten olmasına imkan yok.
    3-4 defa kullandığını söylemiştim zaten, sanırsam yüksüz bir şekil de kullandığım sıra da bu kısım kıvrılarak lastiğe sürtmüş ve o da aşındırmış.

Kullanımı etkilemeyecek 2 aşınma, bunun içerisinde sert bir kılıf ve onun dışında da astar olduğundan heybenin için dışarısı ile teması yok kesinlikle, alacak arkadaşta kendi isteğine göre ufak bir yama yapabilir buraya, yapmasa da sorun olmaz.

Bu ufak sorun sebebi ile heybenin fiyatı 80 tl olmuştur. Heybe 80, bagaj 30 tl, ikisi birlikte 110 tl.

3. Orkun Terzioğlu

Orkun Terzioğlu Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bu bagaj disk fren uyumlu mu ?

GT-I9003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Diğer ilanına da yazmıştım. Burda sorularıma da cevap buldum. Sadece bagaja talibim. Not: Özel mesaj atamıyorum.

5. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    özelden numaranı yazarsan iletişime gelebiliriz

6. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Uğur mesaj attım sana, özel mesaj yolu ile konuşabiliriz.

Bagaj 26" uyumludur fakat disk fren uyumlu değildir.

7. suatgecer

suatgecer Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Selam Özgür, özelden msj attım bagaj için,

8. levent koç

levent koç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    özgür bey merhaba özelden mesaj attım.. selamlar..

9. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Tüm mesajlar yanıtlanmıştır.

Bagaj için 3 adet alıcı var şu an. Mesaj sırasına göre öncelik tanıyarak satışı gerçekleştireceğim.

Ancak bu sırada, heybe ile birlikte satın almak isteyen çıkar ise, ona öncelik tanıyacağım her iki ürün için de.

10. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ürünlerin ikisi de satılmıştır.

İlan kapatılabilir.
    Teşekkürler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.