Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Merida crossway

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında -Paşa- tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. -Paşa-

-Paşa- askssy

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    MERIDA CROSSWAY TFS 300 V ( 27 vitese yükseltilmiş )
    Bisikleti özellikleri:
    52 Kadro boyu, Alüminyum özel hafif gövde,
    Orjinali 24 vitesti ancak Deore vites kolları ve sram pg 570 11-34 ruble ile 27 vitese yükselttim
    28 teker boyu.
    Ön aktarıcı : Shimano Altus, Arka Aktarıcı Deore XT ---çalışmalarında hiçbir problem yok tertemiz.
    SR Suntour NEX4110 --üzerinden kullanımdan kaynaklanan çizikler mevcut çok fazla rahatsız etmiyor tabi ki-sertlik ayarlı amortisörlü
    Fren kolları Avid, Tektro V fren ayaklarına sahipti ancak shimano acera ile değiştirdim 50km önce takdırdığım 2 renk ve 3 renk baradine pabuclarla kullanılıyor.
    Alexrims çift katlı dayanıklı jantlar
    x mission yukseklik ayarlı gidon boğazı,
    butterfly çok fonksiyonlu gidon
    Tranz X bagaj, renge uygun çamurluk, plastik cok hafif suluk kafesi, zil,zoomlu ve 3 ayarlı ön ışık ve bedeni olmadığından kullanamadığım bir adet bisiklet forması fermuarlı arka cepli nefes alabilen ve teri dışarı atan kumaşa sahip ve kendim yapıp bagaja monte ettiğim Türk bayrağı ile tur için herşey hazır size sadece pedala basmak kalıyor.

Bisikletin artıları
    Öncelikle çok rahat inanılmaz konforlu selesi çok rahat kadro açıları çok iyi tek seferde 150-200km rahat çıkarırsınız.
    Ayarlanabilir gidon boğazı sayesinde vucut yapınıza en uygun duruşu ayarlayabilirsiniz.
    Butterfly ( kelebek ) çok fonksiyonlu gidonu sayesinde 3 ten fazla tutuş pozisyonu alabilirsiniz gidonunuza ışık km saati zil gidon çantası ihtiyacınız ne varsa takabilirsiniz inişlerde çıkışlarda tutuş şekli değişebildiğinden bel sırt ağrıları yaşamazsınız.
    Çamurluğu sayesinde yağışlı havalarda da rahat kullanabilirsiniz böylece şehir içi kullanım amacıyla aldığınızda rahatça işinize veya okulunuza gidebileceksiniz.
    11-34 dişli sayısına sahip ruble ile çok dik yokuş çıkışlarında kolaylık elde edeceksiniz

Bisiklette gördüğüm eksi yönler
    Bisikletin kadrosunda cok ufak tefek cizikler var 2 adet de 2cm kadar boyutta yaslamadan kaynaklı cizik var görüntü olarak rahatsız etmiyorlar fotoğraflarını kısa zamanda çekip yollarım.
    Zincirin değiştirilmesi gerekebilir bi 100 150 km daha idare eder ama yine de kullanıcıya bağlı.

Bu bisikleti satmayı çok istemiyorum ancak şu anda evimde 3 tane bisiklet var ve mutfağa kadar taşıyor bisiklet ve malzemelerim. Her yönden ben bu bisiklete kefilim gerçek turcular çok memnun kalacak benim tavsiyem bulunabilirse sabit maşa takıp uzun yollarda sabit maşa ile kullanmanız. ama amortisör sayesinde ise toprak yollarda rahatlıkla gidebileceksiniz. Şimdiye kadar 1200 km yol yaptık. Lastiği sadece 3 kez patladı. Hiç düşmedim. Hiç çarpmadım.

Bisiklet tamir görecek hiçbir işlemden geçmedi. Düzenli bakımları yapıldı. Merida markasının güzelliği ile her zaman ilgi gördü sevildi. İstediğim fiyat 999 TL yukarıda saydığım herşey bu fiyata dahil. Kargo hariç. Bisikleti parça parça
    satmak istemiyorum. Ancak Kadro ve teker setine alıcı çıktığı takdirde düşünebilirim. Yine de önceliğim bütün halinde kalmasıdır. Çünkü herşeyi tam ve hazır. Okuduğunuz ve ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Yapılacak mantık çerçevesindeki her türlü takas ve nakit tekliflerine açığım.
    İletişimde önceliğim telefon : 531 793 3588 gece geç saat ise özel mesaj lütfen

2. -Paşa-

-Paşa- askssy

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bisiklet satılmıştır. İlgilenen herkese teşekkür ederim. Elveda Rıfkı :(........ :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.