Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Merida Crossway 300 D Full Deore+ - 2013

Konu, 'İkinci El Şehir-Tur Bisikleti - Yedek Parça' kısmında Bora Kıraç tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bora Kıraç

Bora Kıraç Rifa Siempre

Adı:
    Bora Kıraç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba,

2013 yılında Bike & Outdoor'dan aldığım Merida Crossway 300-D bisikletimi uzun zamandır kullanmadığım için satıyorum. Bisikleti 2013 Yazında Ege-Akdeniz turlarımda bol bol kullandım ancak daha sonrasında askerlik nedeniyle 1 sene evde yattı ve askerlik dönüşünde de yol bisikletine geçtiğim için toplamda 1.5 sene civarı kullanmış oldum. 2014 Mart ayından beri evin salonunda duruyor. Ara ara bakımını yapıp 1-2 km'lik sürüş yapıyorum kontrol etmek için.

Aslında yakın zamanda bisikletin çekiş sistemini yenileyip tekrar turlara çıkmayı düşünüyordum fakat turlara yol bisikletiyle çıkmaya karar verdim. Lakin yeni çekiş sistemini de almıştım yaklaşık 500 TL masraf yaparak. Bisikletin üzerinde orjinal parçaları takılı şu anda, ancak yeni komponentleri de yanında sıfır paketinde vereceğim. Orjinal Acera aktarıcı ve aynakol sorunlu ancak tamir ettirilebilir. Kadro boyu : 48

Temel Komponentler / Yenileri

- SR NEX ML 63 Kitlenebilir Maşa
    - Alexrims 28'' Jant Seti
    - Shimano M475 Hub
    - Shimano Acera Orta Aktarıcı / Shimano Deore LX Orta Aktarıcı (Sıfır, paketinde)
    - Shimano Deore SLX (9sp) Arka Aktarıcı
    - SR NCX Aynakol / Deore M590 9sp Aynakol (Sıfır, paketinde)
    - Shimano Orta Göbek / Shimano BB51 Orta Göbek (Sıfır, paketinde)
    - Shimano Alivio Ön Aktarıcı
    - Amortisörlü Merida Sele

- KMC Z99, 9sp Zincir
    - Tektro Draco Hidrolik Disk Fren (Arka)
    - Tektro Mekanik Disk Fren (Ön / Sıfır)
    - Açı ayarlanabilir Gidon Boynu
    - FSA Furş Takımı
    - XLC SPD Pedal Seti (Bisiklette default gelen aliminyum pedal takılı.)

Bisiklet için 1.650 TL istiyorum, sadece yeni aldığım ve paketinde olan komponentlerin fiyatı 500 TL civarında zaten. Eğer 1 ay içerisinde satılmazsa Deore seti takıp kendim turlarda kullanmaya devam edeceğim.

Temiz yol / dağ bisikleti takas tekliflerine açıktır. Bisiklet İstanbul / Ümraniye'de, İstanbul içinde uygun bir yerde elden teslim edebilirim. İstanbul dışına kargo ücreti alıcıya aittir.

1 haftalığına fiyatı 1.450'ye çekiyorum. Satılmazsa yazlığa gidecek.

Bisiklet satıldı arkadaşlar konu kapatılabilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.