Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merida crossway 100d kadro seçimi YARDIM!!

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında kemal.bahadır tarafından paylaşıldı.

1. kemal.bahadır

kemal.bahadır Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    iyi geceler öncelikle.Sanırım bisiklet seçiminde 3. konu açışım diğerlerini okuyunca artık eski aşklar geçip gider ya öyle gülüyorum.İnsan zamanla nasıl değişiyor artık 2.bisikletimi alma kararı verme aşamasındayım fakat şehir bisikleti tecrübem ilk olacak ve kadro konusunda çok kararsız kaldım.

Çok sevdiğim saydığım bir abimden bu modeli alacam fakat kadro boyu bana uydu mu emin olamadım.Tecrübeli hocalarımdan bilgi almak istedim.
    Bu Merida crossway 100d modelinde elinde tek kadro boyu var 52inç üstüne oturdum ama sanki bana uymadı.Bu arada;
    Boyum:1.83
    Bacak boyumu yalan yok ölçmedim ama bacakları uzun bi insan değilim.

Paylaşılan bilgilere baktım fakat bana 55inç gerekıyor sanırım ne dersiniz???

Bu arada bu modeli alıpta kullananlardan ayrıca yorum beklyorum ilgilinz için şimdiden teşekkürler

http://www.meridaturkiye.com/bikedetail.html?model=bikes/crossway100.html

2. Samet Koç

Samet Koç Bisikletkolik

Seviye:
    Boyum 183 crossway 20v kullanıyorum. 55 cm kullanıyorum mükemmel uyum içerisindeyim kadromla. Ne üstü ne aşağısı 55 cm kullan derim. 55 inç e binmek için 250 cm filan olmak gerekir heralde :D

kemal.bahadır

kemal.bahadır Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    uykusuzluğu verin:) şimdi okuyunca ben ne yazmışım dedim.55cm olsun diyorsunuz yani hea.52cm kurtarmaz mı:)

4. Samet Koç

Samet Koç Bisikletkolik

Seviye:
    52 i de olur tabi, sele borusu uzun zaten gidon boğazında yükseklik ayarı da var sıkıntı yaşamazsın :)