Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhabalar

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Erdem Ş. tarafından paylaşıldı.

1. Erdem Ş.

Erdem Ş. Misafir

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle kendimi geç tanıttığım için özür dilerim. Forumla tanışmam evveldir ama üyelik tarihim 01.Mayıs.2012'dir. Üye olduğumda Bolu'da ikamet ediyordum ancak şu an çocukluğumun geçtiği yerde, İstanbul-Maltepe'de ikamet ediyorum. Bisiklet çocukluktan gelen bir tutkudur bende. Bisiklete ne spor gözüyle ne de yarış gözüyle bakarım. Bisiklet benim için kendini bulma aracıdır. Pedalı çevirdiğinde dünyayı unutuyorsan bir bisiklet sevdalısısındır diyorum ben.

İlk bisikletim sünnet hediyesi bir BMX'di.:D Sonra gazeteden alınan bir Peugeot MTB ile devam ettim. Sonrasında hastalandığımdan uzunca bir süre ara vermek durumunda kaldım. Ne zaman istesem "yasak" dendiğinden salak gibi kaldım öyle. En sonunda Peugeot'yu kullanmıyorsun diye üst komşuya verdiler. Nasıl ağladığımı hiç unutmam. Neyse, büyük adam olduk, iyileştik, okul bitirip iş bulduk, gittik yine bir MTB aldık.

MTB'yi alınca istifa daha mantıklı geldi. Bastık istifayı İstanbul'a döndük çok şükür. Şimdi bisiklet tepesinden inmiyorum. Çok mutluyum. Bir yandan da kendime kask,eldiven vb.ekipmanlar bakıyorum. Bisikletle ilgili yaşadığım sorunlar var ama aşılmayacak şeyler değil. Forum hem kendimi geliştirme hem de bilgi arttırma açısından bana çok faydalı oluyor. Hakkı geçen, emek harcayan, bilgisini paylaşan herkese teşekkür ederim.

Müzik dinlemeyi severim. Evrensel müzik özellikle ilgimi çeker. Bateriyle ufaklıktan bu yana ilgiliyim. Kitap okumak eskisi kadar iyi hisler vermiyor. Tiyatro sevmem. Sinemaya hayır demem. TV ile çok vakit harcamam. Beğendiğim dizileri netten reklamsız izlerim. Genel olarak çevrem bana garip ama özünde iyi çocuk der. (Ne demekse artık?) :p

Herkese tekrardan merhaba diyorum.

2. salim kurt

salim kurt Üye

Seviye:
    Merhaba :)