Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhabalar...

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Bilal Urcan tarafından paylaşıldı.

1. Bilal Urcan

Bilal Urcan Yeni Üye

Seviye:
    Herkese selamlar bisiklet sporuna yeni başladım ve alacağım bisiklet seçiminde çok yardımcı oldunuz baştan bir teşekkür etmek isterım :) kron xc250 aldım bütçeme uygun olan bir model yapılan turlara falanda katılmak istiyorum fakat daha ortalama kaç km/s hız yaptığımı ölçmeye fırsatım olmadı ne yazık ki
    Ayrıca bir problemim var kartal maltepe çevresinde kron servis bulamadım telefonunu yada adresini bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba bazı viteslerde zincir vites değiştiren aparada sürtüyor ismine bakmadım :) tekrar teşekkürler

2. Oğulcan Yürek

Oğulcan Yürek Aktif Üye

Seviye:
    Aramıza hoşgeldin bilal,öncelikle hayırlı olsun bi kaç gün önce haberim olsaydı bendede xc 250 var satmayı düşünüyorum uygun bi fiyata satardım sana daha 25 günlük bisiklet :D kartal civarlarındaki servisleri pek bilmiyorum ama ben kadıköyde hakkı bmx den aldım bisikleti muhattabım genelde orası servis konusundada çok iyiler ve güleryüzlüler gitmeyi düşünürsen sana tam yerini tarif edebilirim.İyi günler

3. Bilal Urcan

Bilal Urcan Yeni Üye

Seviye:
    hoşbulduk teşekkürler fakat kötü olmuş ilanın var mıydı sitede göremedim ben sirkeci efordan aldım bisikleti dün tesadüf önünden geçerken evime yakın kron bayiisi buldum çok iyi oldu ama tavsiye ediyorsan dediğin yerede gidebilirm

4. strongyucel

strongyucel Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bence krona verİlen paraya yazik geÇmİŞ olsun eĞer deĞİŞtİrme İmkaniniz varsa deĞİŞtİrİn

5. ramazanedis

ramazanedis Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    benim bildiği kron servisi yok ama kozyatağın da bayi var

6. Oğulcan Yürek

Oğulcan Yürek Aktif Üye

Seviye:
    ilan olarak koymadım bu satma fikri bi anda netleşti kafamda yoksa ilan koysam görürdün direk , tavsiye ederim bi gün beraber gideriz yardımcı olucaklarını düşünüyorum :)

7. Bilal Urcan

Bilal Urcan Yeni Üye

Seviye:
    kronu çok tavsiye edene gördüm yerden yere vuran da gördüm ama tavsiyeler daha çoktu birde bütçeme uygundu kötü olduğunu düşündüğünüz yönleri neler ki ?

8. özençekçen

özençekçen Kıdemli Üye

Seviye:
    ;Bu tarz yorumlar çok gereksiz ve kırıcı; bisikletiniz hayırlı olsun giriş seviyesi içinde gayet güzel bir bisiklet almışsınız servis konusunda bildiğim kadarıyla fenerbahçe stadının karşındaki otoparka çok yakın bir yer var ve iyi hizmet veriyorlar oraya götürebilirsiniz ilk ay içerisinde fren vites kablolarının yeni olmasından ötürü bir kaç ayar problemi yaşayabilirsiniz kafaya takmamak lazım.

9. Caner.AYDIN

Caner.AYDIN Kron / Corratec / Mosso

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    krona verilen paraya yazık demişsiniz ama bunu neye dayanarak yazdığınızı çok merak ettim, 6 senedir kron xc 1000 kullanıyorum ve daha fren papucu bile orjinal, bu güne kadar sadece koltuk o da rahat bir model olmadığı için değiştirdim. insanların şevkini kırmayalım, madem böyle bir temennide bulunuyorsunuz o zaman sebebini de yazabilir misiniz gerçekten çok merak ettim???? (pm olabilir)