Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhabalar..

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında yaprak tarafından paylaşıldı.

1. yaprak

yaprak Yeni Üye

Seviye:
    merhabalar bende beykozdayım..
    bu yaz başladı bisiklet sevdam :) aslında cocuklugumdan beri hep bisikletim oldu ama büyüyünce baya bi ara vermiştim. iş güç derken kendimi sorumluluklara adamısım.. dünyaya dönüp şöyle bir bakmamısım... şimdilik kavacıkdan çengelköye gidip gelıyorum orda arkadaşım var ona kahvaltıya gıdıyorum bi güzel kahvaltımı yapıp geri dönüyorum :)
    yeni başladıgım için yavas gidip geliyorum normalde sizin cıkabileceğiniz yokusları cıkamayabiliyorum :) sanırım yıllardır kullanmamanın verdiği bi durum olsa gerek. ayaklarımın daha cok calısması lazım sanırsam :)

Kamil BULUT bunu beğendi.
  2. Okan Örs

Okan Örs Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Hoşgeldiniz...
    Anladım ki insan o seleye bir kez oturdu mu bir daha iflah olmuyor.Bende on yıldır bisiklet yarışlarını tv de seyrediyorum derken bu haziranda kendimi bisiklet üstünde buldum.Şu üç ayda bile üç-dört kere dinlenerek çıktığım yokuşları şimdi nerdeyse bir solukta çıkmaya başladım.Zamanla sizde farkedeceksiniz...

Kazasız bol pedallı günler...

3. yaprak

yaprak Yeni Üye

Seviye:
    evet sanırım zamanla olacak birşey fırsat buldukça kullanıyorum bisikletimi ama işte bazı yolları hala elime alıpta cıkıyorum :) zamanla olacak olacak hepsi :)

4. Tayfun Kutlu

Tayfun Kutlu Aktif Üye

Adı:
    Tayfun Kutlu
    Seviye:
    Çok çalışmak lazım, çok...
    Hoşgeldiniz

5. serhat dura

serhat dura Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    yaprak hanım hoşgeldiniz ve iyiki geldiniz :)
    diğer arkadaşlarında deidği gibi kullandıkça zamanla kendinizdeki gelişmeleri gördükçe inanın bisikletinize daha çok zaman ayırmak isteyeceksiniz.. benim eşim 1 ay önce 36 yaşında hayatındaki ilk bisikletine sahip oldu ve bende 43 yaşımda 30 sene sonra ilk defa dün bisiklete binmeye başladım.. bugün 5-6 km'lik kısa bir tur yaptık herşey o kadar güzeldiki kondisyonumuz olmadığı halde yorulduğumuzu anlamadık.. tabi aşler arasındaki bu tatlı paylaşımında katkısı yok değil ve şimdi seneye yaza uzun tur hayalleri kurmaya başladık..
    eminimki sizde bu azim ve istekle seneye yaza mükemmel kondisyonla turlara katılırsınız.. bu arada bursa'ya yerleşeli benim 6 ay oldu ve doğma büyüme kadıköy moda'lıyım ve annemde beykozludur (akbaba köyü) inşallah bir turda karşılaşmak isteriz..
    herşey gönlünüzce olsun.. kazasız bol pedallı günler dileriz...

yaprak bunu beğendi.
  6. Kamil BULUT

Kamil BULUT Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben de bu hastalığa sanırım yeni yeni yakalanıyorum.Belirtileri kendim de hissediyorum.O nedenle sizi daha iyi anlıyorum.

7. Aydın Diricanlı

Aydın Diricanlı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Her seferinde biraz daha fazla km ve birazcık daha rampa eklersen olur bu iş...Sınırı zorlamadan gelişmede olmaz.

Ama birde şu var.Ben yakaladığım turlara katılcağım...Dağ, dere, tepe gezeceğim diyorsan ufak ufak form tutmakta fayda var.Zaten sen nasıl form tutulacağını biliyorsundur, malum taekwondo yapmışsın.Kondisyonun ağababası vardır uzakdoğu sporlarında.Bende bir dönem aikido yaptım.Dersten önceki ısınma ve sonrasındaki soğuma hareketleri canımıza okuyordu :rolleyes:

Yok , sahil boyunca rolanti gezeceğim, bu işin keyfini çıkarıp birde güzel kahvaltı (arkadaşta...) gümleteceğim diyorsan :D o zaman bırak rahvan gitsin.Keyifle git-gel ne güzel işte...Günün tadını çıkar sıkma canını form tutacağım diye...:)

yaprak bunu beğendi.