Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhabalar!

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında AlpŞahinoğlu tarafından paylaşıldı.

1. AlpŞahinoğlu

AlpŞahinoğlu Üye

Seviye:
    Merhabalar, Ben Ankara dan Alp Şahinoğlu, yaş 39...Uzun zamandır gençliğimden beri ara verdiğim bisiklet sporuna tekrar dönme isteğiyle Geotech MTB oxy üzerine orta seviye donanımlı bir bisiklet aldım.

Forumları okudukça son 4 aydır, bu olayın çocukluğumuzdakinden çok farklılaşmış olduğunu anladım. Mtb derken canondale bad boy 28 8 göbekten vitesli kullanınca vayy diyerek ağızım açık kaldı, niye mtb aldım demeye başladım, 1.50 lastikler aldım ama nafile bu iş giderek zehirliyor :) Motosiklet tutkusuna ek olarak bide bu geldi...KTM kadrosu gri olan varsa haber versin müşteriyim :)

Aslında ilk bisikletim 3 yaşında vardı ama tam hatırlamıyorum ne markaydı. Sonraki bisikletim 7 yaşımda Bulgar göçmenlerinden alınan Balkan marka bisikletti...Yazlıkta 13 yaşıma kadar bununla çok eğlendim meşhur kontra pedal turuncu renkli :) kuzenlerin Pinokyolarının akıcığına hayranla bakardım, ama virajda ayakta o kontra pedalın tadını unutmak mümkün değil...Daha sonra 13 yaşımda dayımın krem rengi Polo bisikletini (74model) boyatarak devam ettim, sachs vitesi arızalı olduğu için attık, ama şu an eski yazlıkta kuzenlerin 2 orijinal(kırmızı ve altın)Pinokyosu, benim lacivert Polo ve diğer kuzenin kırmızı orijinal Polosu duruyor, iki haftaya kadar arabanın arkasına atıp 15 senedir uğramadığımız yazlıktan getireceğim, Yalovadan (depremden sonra gitmedik) amacım olabildeiğince pas yığınına dönmediyse restore etmek...Restorasyon resimlerini paylaşacağım:)

Bu sırada Bodrumdaki bisikletim aklıma geldi onuda yirmili yaşlarda babam bir yerlerden sanırım ucuz bulup almış galiba rus pazarlarından, Ankarada depoda yer yok diye oraya götürmüştük . ESKA deluxe tam bir şehir bisikleti, sanırım 85-90 yılları arası bir model tek vitesli olabilir. Daha selesine bile oturmamıştım hatta yüzüne bile bakmıyordum. Taki dün aklıma gelip yazlıkta çekilmiş geçen sene fotoğraflardan yemek sofrası yanında ucundan bucağından çekilmiş bir resmini buldum. Şehir bisikletimde olmalı dedim kendi kendime. Ama sanırım eska bir iki küçük yenileme istiyor ama orijinal kalacak, yakın zamanda onu da getiriyorum, bir resmini paylaşayım istedim sanırım işime yarayacak eska yı görünce mtb yi gözüm görmemeye başladı(onun resimlerinide yakında koyarız..görüşmek üzere...(eska konusunda yorumlarınız bekliyorum)

malum yazlıkta akşam yemeği bizim eska bize katılmış ama ekmek torbasını taşıyor...
    Web de şöyle bir örnek gördüm sanırsam aynı fakat bu revizyonlu ve gidon u kayıp olduğu için rus malı gidon takılmış, benimki ful orijinal!heveslendim yine!!!
    http://www.ratrodbikes.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=27073&start=0&st=0&sk=t&sd=a

narada bunu beğendi.
  2. emirkhan

emirkhan Yeni Üye

Seviye:
    merhaba polo resimlerini ve diğer resimleri merakla bekliyoruzzzzz

AlpŞahinoğlu bunu beğendi.
  3. A.Samet Topcuoglu

A.Samet Topcuoglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Resımlerı Beklıoruz Hangısı Gozune Daha Iyı Gelıorsa Hangısınden Zevk Alıorsan Onu Kullan :)

AlpŞahinoğlu bunu beğendi.
  4. Faruk ÇUBUKCU

Faruk ÇUBUKCU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Tekrar hoşgeldiniz :) Bisikletlerin fotolarını bekliyoruz. Özellikle geotech oxy'i merak ediyorum.

5. AlpŞahinoğlu

AlpŞahinoğlu Üye

Seviye:
    Merhabalar teşekkürler, oxy gitti, hanıma yar oldu bayan kadrosu ile :) Benim için optimum kavramına uygun şehir bisikleti ihtiyacımı karşılamak için cannondale bad boy 8 alfine aldım. Motosikletle zaten arazi yaparken mtb ile kendimi yormaya gerek olmadığını düşündüm sonradan fotoğraflar yakında :)

6. AlpŞahinoğlu

AlpŞahinoğlu Üye

Seviye:
    Yeni Bad boy fotoğraflarım bisiklet resimleri içerisinde :)