Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhabalar ;)

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Erkut Yiğit tarafından paylaşıldı.

1. Erkut Yiğit

Erkut Yiğit Forum Bağımlısı

Seviye:
    Selamlar...
    Yarışmaya Ankara'dan katılıyorum. :) 21 Yaşımdayım MTB'ciyim. Haftada 100 Km falan yapıyorum.

Lakin şu an yurtdışında (Finlandiya) olduğum için antremanlara ara vermek zorunda kaldım.

Şu an Salcano NG600 var ama Ankara'ya dönünce Corratec motion'a (veya o ayar bir bisiklet) upgrade yapma düşüncem var. Bu sebeptendir ki foruma takılmaya başladım.

Sizinle iyi vakit geçirmeyi ve faydalı fikir alışverişlerinde bulunmayı umar, saygılar sunarım...

Ozge Deniz ve lapciko bunu beğendi.
  2. lapciko

lapciko Yeni Üye

Seviye:
    Erkut abi aramıza hoşgeldin ben bu forumda çok eğleniyorum umarım sende eğlenirsin bu arada bisiklet seçimlerin çok güzel.

Erkut Yiğit bunu beğendi.
  3. cartman

cartman Yeni Üye

Seviye:
    hoşgeldin... inşallah forumda iyi vakit geçirir bilgilerini pekiştirir hayal ettiğin bisiklete en kısa zamanda kavuşursun...(biraz garip oldu hayır duası gibi ama olsun:D)

lapciko ve Erkut Yiğit bunu beğendi.
  4. Erkut Yiğit

Erkut Yiğit Forum Bağımlısı

Seviye:
    Çok teşekkür ederim... Hayal ettiğim bisiklet cannondale revolution team ama çok pahalı yaw inşallah ileride güzel bir işimiz ve vaktimiz olur da bu hayali gerçekleştirebilirim :) Ama şimdilik salcano'dan corratec'e geçme upgradei hacı murat'dan doğan slx'e geçmek gibim bişi olacak :) Herkese mutlu sürüşler dilerim

lapciko bunu beğendi.
  5. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Aramıza hoşgeldin. Umarım iyi vakit geçirirsin. İstediğin bisiklet hakkında birçok bilgiyi bu sayfalarda alabileceğinden emin ol.

Sevgiler...

lapciko ve Erkut Yiğit bunu beğendi.