Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhabalar...

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Erim tarafından paylaşıldı.

1. Erim

Erim Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba. Üye adımdan anlayacağınız üzere adım Erim.
    Lise son öğrencisiyim, Mimar Sinan Resim bölümünde okumak istiyorum, ayrıca fotoğrafçılıkla ilgileniyorum. Eminim bu kadar kafa dengi insanla beraber çok güzel sohbetlerimiz olacak.

Geçenlerde, uzun süredir babamla ettiğim sonu gelmeyen kavgalar sonucu 16 yıl yaşadığım Şişli'den, Anneannemin yanına, Beşiktaş'a yerleştim.

Yaklaşık iki ay öncesine kadar şişman bir adamdım. Kafamın çok bozuk olduğu bir akşam okul çıkışında Tarabya'daki okulumdan, Şişli'deki evime kadar sahil yolundan, 27 kilometrelik yolu yürüdüm. Ancak öyle rahatladım.

Bu olay yaklaşık 20 kere tekrarlandı ve 1,5 ay içinde farkında olmadan 17 kilo vererek süper forma girdim. Ancak bu değişim sonucunda bir tür "spor bağımlılığı" boy gösterdi. Parkour disiplinini inceledim ve denemeye karar verdim. Günde 3 saat koşu yapmadığım zamanlarda 4 saat İstanbul arşınlayarak fotoğraf çekiyorum ve yerimde duramıyorum. Şimdilerde ise uzun süredir teyzemin Bostancı'daki evinde çürümekte olan bisikletimin tozunu siliyorum. Bu yaz bisikletimle İstanbul'u dolaşıp fotoğraf çekmek istiyorum.

Kendimi böyle yazı yazarak anlatabileceğimi sanmıyorum, asıl tanışmamız zamanla olur. Şimdilik, Sadece MERHABA!

2. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    aramıza hoş geldinnnn erim ;)
    bisikletinle yolun bakırköy taraflarına düşerse beklerimmm.

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Erim aramiza hosgeldin.

Belki bir tesaduftur bilinmez ama, bisikletle ilgilenen cok sayida insan ayni zamanda fotografcilikla da ilgileniyor. O nedenle forumda kendi kafa denginde cok sayida insan bulabilirsin.

Sanirim normalde 1,5 ayda 17 kg biraz sagliksiz, ancak sonuc itibariyle seni mutlu ettiyse (ve tabi ki bisiklete yonelttiyse ;)) ne mutlu sana.

Fotograflarini sabirsizla bekliyoruz... Tekrar hosgeldin

4. sarıyerlibisikletçi

sarıyerlibisikletçi Forum Demirbaşı

Adı:
    Cengiz
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    aramıza hoşgeldin inşallah yolun sarıyere düşerde tanışırız

5. sevax

sevax Üye

Seviye:
    aramıza hoşgeldin demek isterdim ama bende yeni yeni takılmaya başladım aranıza... aslında güzel fikir bisikletle dolaşıp resimle uğraşmak bisiklet kullanırken gerçekten arada insanın gözüne güzel kareler takılabilyor...

6. Erim

Erim Yeni Üye

Bu arada daha birazcık keşfetme fırsatım olduysa da sitenin çok güzel ve sıcak bir ortamı olduğunu hissettim. Bunu sağlayan herkese, yani hepinize teşekkürler ve tebrikler. Fotoğrafları yakında koyacağım ilgili bir bölüme.

7. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Foruma ve bisiklet dünyasına hoşgeldiniz. :)

8. unformat

unformat Yeni Üye

Seviye:
    Ben de yeniyim ama hoşgeldin. Aile sıkıntıları, bisiklet ve fotoğraf ortak yanlarımız demek ki. Şişmanlık da var tabi ama sen kurtulmuşsun.. Ben de şu an Şişli'de oturuyorum.

Benim yaşım daha fazla, 23, ne mutlu sana kilo işini erkenden çözmüşsün. Fotoğraf ve bisiklet gibi insanı dinlendiren, sinirlerini toparlayan iki güzel hobiye de erken başlamışsın tebrik ederim.

Bu site gerçekten ilginç.. Normalde bu tür sitelerde yeni gelenlerle dalga geçilir, eski ve kıdemli üyeler ve çevresinde toplanan kişiler muhabbet eder.. Ama burada aynı soru bin kere de sorulsa cevap verilmiş, hep yardımcı olmaya çalışan arkadaşlar dolu. Soru saçma da olsa, daha önce konuşulmuş da olsa amaç hep yardım etmek.. İnsan sırf böyle bir toplulukla sürekli görüşmek için bisiklet alır hatta :)