Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhabalar, tavsiyelerinize ihtiyacım var..

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında srdrmrs tarafından paylaşıldı.

1. srdrmrs

srdrmrs Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba
    7 senedir aktif olarak spor yapıyorum.Aynı zamanda sporcu antrenörüyüm.Yıllardır spor ile iç içe yaşadım. Diğer günler zamanım olmasa da pazar günlerini bisiklete adamaya karar verdim. Fark ettim ki bizim ufaklığımızdan beri çok şey değişmiş.Arkadaşımdan 12 vitesli bir peugeot marka yarış bisikleti aldım genel olarak sahil kesimlerinde kullanıyorum oturdugum yerde sahile yakın oldugu için bazen avrupa bazen asya tarafında takılıyorum.
    teknik bilgim çok olmamakla birlikle az bir şey biliyorum.Arkadaşımdan aldıgım bisiklet m boyunda ama ben 185 boyunda oldugum için ufak kalıyor.Pendike doğru yol alırken koluma giren ağrı bu yüzden olsa gerek. Aynı zamanda bisiklet çok dengesiz kullanırken mataradan su bile alamıyorum.bunlara ek olarak viteslerde de sorun çıkınca kendime bir bisiklet almaya karar verdim.
    Yarış bisikleti düşünüyorum, çok fazla bir bütçem de yok (1000-1200 arası diyelim) bana yardımcı olursanız sevinirim.

2. chnkrmz

chnkrmz cimi cimi qua qua

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    benim tavsiyem 2. el temiz bulursan alabilirsin.
    1000 liraya alacağın 2. el sıfırı 2 binliraya yakın donanımı iyi olan bisiklet bulabilirsin.

3. Ahmet.KOÇ

Ahmet.KOÇ KOM

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Sıfır BTwin Triban 3, Triban 500 veya 2. el Carraro CR032, CR052 veyahut Salcano XRS030 Tiagra'ya bakmanızı öneririm.

Edit: Decathlon Triban 500 için %10 indirim yapmış. Şu anki fiyatı 1300 TL. Karbon maşa, Sora sistemli bir bisiklet için bulunmaz bir fırsat. İlle de sıfır olsun diyorsanız bu bisikleti şiddetle tavsiye ederim.

MehmetAliB. bunu beğendi.
  4. srdrmrs

srdrmrs Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    ikinci el veya sıfır olabilir. tabi çok hor kullanılmamış olması gerekir. cevaplarınız için çok teşekkür ederim,şimdi inceliyorum..

5. Emre Yönlüer

Emre Yönlüer Onursal Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ben az önce Bisan'ın sitesine baktım bisikletleri iyileştirmişler sanki.Yol-yarış tipi olan 9000 serisi gözüme hoş göründü :)

6. srdrmrs

srdrmrs Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    güzel gözüküyor lakin fiyatları benim için yüksek sanırım..