Merhabalar Carraro CR RACE 32 almak istiyorum.

semih krc

Üye
Tepki
3
Selam forum sakinleri.Yaklaşık 5 yıl önce sağ çapraz bağımı koptu maalesef.Sol dizde de yine yırtıklar oluştu.Spor yapmayı bırakın uzun süre yürüyemiyorum bile.Ama geçenlerde ortopedisle görüşmemde bisiklete binebileceğimi söylemişti. Bende hep içimde olan yol bisikleti tutkusunu gerçekleştirmek istedim.Elimde şu an için nakit olmadığından dolayı küçük bir ilçede yaşamanın kolaylığını kullanarak elden taksitle 1650 tl ye bu bisikleti almak istiyorum.Yola çıkıp fotoğraf makinamla gezmek istiyorum amacım bu yer yerde günlük kullanımda olacak illaki . Değerli bilgilerinizer ihtiyacım var yarın sipariş vermeyi düşünüyorum.Sora sistem var üzerinde galiba pek anlamasamda biraz forumdan okumama göre benim gibi yeni başlayanlar için sora iyi oluyormuş.Şimdiden teşekkürler.

Scudo
Tepki
99
Bisiklet
Cesur
Biraz ağır bir model. Az daha ekleyip daha kaliteli donanımlara sahip Salcano XRS 030 Tiagra modeline yönelin derim. Her anlamda aradaki 350 TL farka değer. Jantlarından vites sistemine, diğer bileşenlerine kadar her türlü üstün o modelden.

semih krc

Üye
Tepki
3
Semih bey aslında acelem yok .Aslında en büyük sıkıntım nakit olmamamsı elimde ( arkadaşta ne varsa onu alacam elden taksitle )bende o yüzden bu modele yöneldim.Elinde birde bir üst modeli var 1900 tl ye elinde derken siparişle getirecek benim için.Ağırlıktan kastınınz kg bazındamı acaba :) kusura bakmayın öğrenicez inşallah.

Tepki
99
Bisiklet
Cesur
Evet kilogram bazında, yaklaşık 1 kilogram kadar fark var. Sırf jant farkı için bile değer tabi, vites sisteminden ayrı olarak. Ritchey bileşenler de fark yaratan diğer unsurlar.

Bir üst model dediği de pek farklı değil, yine jantlardan kaybediyor en başta. Diğer bileşenler de Salcano ile yarışamaz. Tiagra olması fark ediyor sadece. XRS 030 her türlü galip gelir bu maçta. Siz hiç bulaşmayın Carraro'ya. Yol bisikleti olarak gerçekten kıt bir marka yerli üretimler içinde ve fiyatları da Salcano'ya nazaran uygun değil.

Bu arada 32 ve 52 modellerini bugün bizzat inceledim. 32 modeli aynı tas aynı hamam geçen yıla göre. Salcano olmasaydı bile pek tercih edilecek modeller değiller.

semih krc

Üye
Tepki
3
Sizi anlıyorum Semih bey elinde bianchi kataloğuda vardı ama en pahalısı 32 modelinin başlangıcıyla aynıydı.Başka yerden de alamayacağıma göre almakta mantıklı olamayacak galiba .

Yani asıl benim sıkıntım nakit sıkıntısı sorun bu o yüzden sadece carraro yazmak zorunda kaldım yada bianchi olabilir.

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Kadrosunu begenirseniz salcanodada aynı full sora 3500 donanımlı bisiklet var (link) fiyat farkı epey var aralarında full sora. cevrenizdeki bayilerde nakit alımda dahada ineceklerdir.

Tepki
0
Valla bende carraro Cr race 052 alacaktım tavsiye edilen salcano xrs 030 tiagra olduğu için salcanoyu alıcam