Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhabalar bir bisiklet aldım yorumlarınızı beklıyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında yunuscetinoglu tarafından paylaşıldı.

1. yunuscetinoglu

yunuscetinoglu Yeni Üye

Seviye:
    pazar gunu bır bısıklet aldım ve acaba ıyı mı ettım kotu mu ettım ole arastırmak ıstedım biraz 5 6 yer gezdım ve sonucta suan aldıgım bısıkletı aldım. Öncelıkle kullanım amacım okuldan eve evden okula seklınde tamamen asfalt yol uzerınden gıdıcem. bır sehir-tur bısıkletı satın aldım markası ve modelı su sekılde Merida Crossway 10-V 500 dolar fıyatı fardı 880 lira nakıt alamadıgımdan taksıtlı aldıgımdan 10 taksıt 800 lıraya alabıldım ekıpmanlarla bırlıkte 1000 lıraya mal oldu tam olarak ekıpmanlarda kask-eldıven-suluk-suluk koyma yerı-kilit-kilometre sayacı-ön lamba-ve arka lamba seklınde. Benım ıcın bıraz ıncelersenız bısıklet modelını sızce nasıl bır secım sımdıden tesekkur ederım. ızmır doruk bısıkletten aldım bu arada seda bısıkletle ortaklarmıs.

2. Cengiz Gökalp

Cengiz Gökalp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    şehir bisikleti almışsınız .başlangıç ise güzel bisiklet .yalnız sadece yolda geçecek tüm bisiklet anılarınız. hayırlı olsun

3. yunuscetinoglu

yunuscetinoglu Yeni Üye

Seviye:
    Saolasın eet baslangıc bısıkletım boyle dag tepe bayır cıkmıcagımdan bole bı tercıhde buldundum izmirdeyim 6km lık bır yol var okuluma sabah gısı aksam donus gecelerıde sehır gezısı tarzında.

4. Derya Keçeci

Derya Keçeci Onursal Üye

Adı:
    Derya
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Güle güle kullanın.Alınmış alınmıştır.Ayrıca bisikletinez gayet güzel ve kullanım amacınıza da uygun.Tam bir şehirli demek doğru olmaz.Şimdilerde 29 er olarak satılan bisikletlerle aynı jant ölçülerine sahip olması lazım (622 mm) kısaca 28 jant.Uygun dişli lastiklerle 700x35-37-42 asfaltın dışına da çıkılabilir zira bu model hyrbit.Ön süspansiyon da var.Down hill yapmasa da off road yapar.