Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhabalar ( Bahçelievler )

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Enes Turna tarafından paylaşıldı.

1. Enes Turna

Enes Turna Yeni Üye

Merhabalar ben Enes TURNA 25 yaşında öğrenciyim aynı zaman da çalışıyorum. İstanbul Bahçelievler de oturuyorum. son 6 yıldır düzenli bisiklet kullanımına ara verdim. Şuan ise tekrar düzenli bir şekilde bisiklet kullanımına devam etmek istiyorum. Uzun süredir bisiklet araştırıyorum fakat kararsızlığım çeşitlilikten dolayı oldukça yüksek. Ortalama 1,000TL civarında profesyönel bisiklet alacağım. Bana bu konuda yardımcı olmanızı ve aranıza almanızı istiyorum. Tavsiye edeceğiniz modelleri bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

2. Taylan Atanur

Taylan Atanur Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba Enes Bey, ne tür bir bisiklet arıyorsunuz,Yol bisikleti, MTB, Şehir içi kullanacağınız bir bisiklet? Bu konuda açıklama yaparsanız arkadaşlar daha kolay yardımcı olacaktır.

3. Enes Turna

Enes Turna Yeni Üye

Merhaba. Her ne kadar asfaltta sürüş keyfi yaşayacak bir bisiklet istesemde, MTB daha çok ihtiyaçlarımı karşılayacağına inanıyorum. Arazi koşullarında gezmeyi severim ve İstanbul dışına çıktığımda da yazlık kesimlerde bu bisiklet daha çok işimi görecektir. Buna göre değerlendirme olabilir.