Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhabalar Arkadaşlar bu bisikleten adam olur mu ? çalışmalara başladım ...

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında ENDER GÜL tarafından paylaşıldı.

1. ENDER GÜL

ENDER GÜL Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    17.02,2014 Günü bu dostla tanıştık ve hurdacıda gördüm gözüme takıldı aldım özellikle kontra frenli olması dikkatimi çekti peugeot ile birleşen 1962 model automoto markası olduğunu öğrendim yenilemek istiyorum sizce nasıl yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim bugün bir wd-40 tel fırça zımpara aldım söktüm küfleri çıkardım pedaldaki ama daha kadroya dokunmadım yardımlarınızı önerileriniz bekliyorum herkese şimdiden teşekkürler

ProfessionaL ve Tahir Keskin bunu beğendi.
  2. GurkanSamet

GurkanSamet Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bilgili ve tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır :)

3. Gültekin R. Demirkaya

Gültekin R. Demirkaya Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    arka göbek sağlamsa jantlarda sorun yoksa göbek mili ve aynakol güzel işliyorsa bir güzel sele iki tane de güzel lastikle neden olmasın...Kontra bisiklet...ölmeyen kral

arka jantta sorun yok akordu iyi mi göbek de aksama var mı...

4. ENDER GÜL

ENDER GÜL Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    evet onlara baktım özellikle ikisinde sağlam sıkıtı yok ama bir ata sözü varya bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur bakımsız kalmış hurdacıya satmışlar işte inşallah güzel yapmaya çalışacağım :)

5. MehmetAliB.

MehmetAliB. VivaVelo

Seviye:
    Evet adam olur. Ön fren bağlantı yeri varsa fren de alın. Yüksek hızda kontra yetersiz kalabilir. Sele borusunun kadroya giren kısmını kalın yağla, zincir ve göbek kısmını ince yağla yağlayın. Wd40 yağlama için değil temizleme içindir biliyorsunuz.
    Bisikletin açıları bayan bisikleti gibi geldi, bilemiyorum... Tabi bayanlar bizimkileri kullandığı gibi siz de kullanabilirsiniz.
    Yakın plan değişik açılardan foto eklerseniz daha iyi olur

6. ENDER GÜL

ENDER GÜL Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Hocam haklısınız bayanlar için üretilmiş wikipedia araştırdım ama biraz sürdüm de gidişi falan hoşuma gitti kendim kullanmayı düşünüyorum yarın fotoğraf ekleyeceğim tavsiyeleriniz için teşekkürler boya için nasıl bir yol izleyebilirim ?

7. MehmetAliB.

MehmetAliB. VivaVelo

Seviye:
  8. Nyusha

Nyusha Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    buna yapacağın masrafa yeni bisiklet al bence

9. ENDER GÜL

ENDER GÜL Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    hakan kardeşim bisikletim var benim :) ama nelere masraf yapıyoruz birazda emek verip bunu yeniden hayata döndürmek istiyorum yoksa buda hurdacıda demir olup gidecekti bisiklet sevgisi parayla ölçülmez

Nyusha, Behram Belek ve MehmetAliB. bunu beğendi.
  10. D.Mustafa

D.Mustafa Bisikletkolik

Seviye:
    Konuyu başka şey ararken buldum. Ve bisikletinize bayıldım sakın satmayın.Bende bit pazarında hercules marka göbekten vitesli bir bisiklet bulmuştum. Tam anlaştık ki baktım üzerinde kilit var çalıntı dır diye bıraktım.Sonra başka bir marka ve kadro şeklinde daha ucuza buldum rahat rahat biniyorum.Ve şaşırtıcı şekilde konforlu olduğunu farkettim. Yani kız bisikleti kabul ama farketmez diğerlerinin ne düşündüğü ben ona binerkende eğleniyor ve zevk alıyorum.Bİrkaç resim atacağım.Mor olan bit pazarında gördüğüm almaktan vaz geçtiğim. Kırmızı olan sonradan bulup aldığım diğerlerini ise fikir versin diye attım :D Bu arada jantı pasta ile sildiğiniz zaman ilk günkü parlaklığına kavuşturuyorsunuz.Gidonu ve gidon boynuna da uygulayabilirsiniz.Boya biraz eskimiş fakat pasta cila olarak uygularsanız oda eski güzelliğine kavuşacaktır.Birde sizin zevkinize göre isterseniz jant takmanızı tavsiye ederim.

11. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Forumda öyle bisikletler revizyondan gecti ki şaştık kaldık. İncelerseniz çok güzel fikirler elde edersiniz. Kolay gelsin. Eminim çok eğleneceksiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk