Merhabalar Arkadaşlar (Aydın-Manisa)

baha45

Üye
Tepki
13
Öncelikle herkese kazasız, belasız, trafikte sıkıştırmasız pedallamalar diliyorum :)
her türlü tavsiyeye açığım,

Aydında Veteriner Fakültesinde okuyorum okulumuz çok şehir dışında olmadığından arkadaşların çoğu bisikletle gidip geliyor. Heveslenip bende başta çift amortisörlü orta sınıf markalara bakarken gözüm scott carraro gibi markalara kaydı fakat fiyatlarının yüksek oluşu düşündürüp duruyordu beni(tek yaptığım spor bu değil malesef). sürekli İzmirde ikinci el temiz bisikletlere bakar oldum derken Manisada(Bu arada ailem Manisada yaşıyor) bir Judo antrenörü 8 yaşındaki Genesis S-Max Sigma bisikletini satıyordu telefonda konuşma vs derken görmeye karar verdim arka artırıcı ve zinciri yoktu(kırılmış) ve biraz bakıma ihtiyacı vardı (hala daha var:) ). ciddi çizikleri var onları boyamam gerekli, maşanın da yağlanması gerekli, lastiklerde değişmek istiyor ama şuan için idare ederler beni :)

Hocayla bisiklet başında pazarlık yaparken 175liradan 140a aldım tamiri parçası ustası derken bisiklet bana tahmin ettiğim fiyatlara mal oldu(185 lira).
Bisikletin alüminyum olduğunu iddia etti sahibi, birçok parçası shimano, gidon Cytec, maşa xct inanın profösyonel bir bisikletmi bilmiyorum ama almadan araştırdığımda Genesisin İngiliz menşeili bir bisiklet üreticisi oluşu tatmin etti. Bisiklet cidden hafif. Şayet manisada olan arkadaş varsa ve bisikletten anlayan bana yardımcı olursa çok sevinirim :)
bir kaç fotosunu paylaşayım sarı kızımın :)

(link)bu benim bisikletim inş açık havada daha güzel fotolarını çekerim

(link) buda yurt dışından aynı marka-modelli bir bisiklet fotoğraf daha düzgün olduğu için koydum

Scudo
Tepki
11
hayırlı olsun kardeşim. zaten öncelikli olan ihtiyacını karşılaması.
hoş bir duruşu var. kazasız belasız güzel sürüşler dilerim. :)

baha45

Üye
Tepki
13
çok teşekkür ederim :) ihtiyacımı fazlaca karşılayacak gibi duruyor

az önce ingiliz sitelerine baktığımda en kötü genesisin 550 sterlin oluşu ayrı bir mutluluk verdi :)

muratt35

Daimi Üye
Tepki
144
Hayırlı olsun abicim ucuz fiyattan süper seçim yapmışsın :D Allah hayırlı güzel zamanlar geçirmeni nasip eylesin :D