Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Onat_tu tarafından paylaşıldı.

1. Onat_tu

Onat_tu Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Merhaba arkadaşlar,
    Yıllardır bisiklete heves ederim ve bir türlü alıp tekrar başlamak 18 yıldır kısmet olmadı. Bu defa daha kararlıyım ama bu forumdan da fikrini almak istediğim bir kaç konu var:
    1. Halen dağ bisikleti mi, şehir bisikleti mi yoksa yol bisikleti mi almak konusunda karar veremedim. Seyrek de olsa bozuk yollarda da kullanacağım sanırım.
    2. Yaşamakta olduğum apartmanın bodrumu çok rutubetli. Kolaylıkla söküp evde rahatlıkla tutabileceğim ve tekrar kolayca birleştirip kullanabileceğim bir model var mıdır? Özellikle kış aylarında uzun süreli bodrumda tutmak istemiyorum. Böyle bir bisikleti arabayla bir yerlere götürmenin bisiklet taşıyıcı olmadğında da kolaylık sağlayacağını düşünüyorum.
    3. Cube marka bisikletlerin hepsi Almanya imalatı mıdır?
    Maksimum üç aşağı beş yukarı 2500 TL'ye kadar tavsiye edebileceğiniz ne gibi bisikletler var (tabii ki daha ucuz da olabilir :) )?

2. bülent samsunlu

bülent samsunlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    çok göreceli bir konu bu..yaz yaz bitmez,kullanacağınız amaca göre almalısınız,ben bu linkteki bisikleti tavsiye ediyorum ama daha yüzlerce bakabileceğiniz modeller var,acele etmeyin biraz daha forumda ve mağazalarda gezinin...saygılar..