Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

merhaba:)

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında hakan hamza tarafından paylaşıldı.

1. hakan hamza

hakan hamza Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    ankara da okulunu uzatmış bi öğrenciyim. çocukluğu saymazsak ilk kez pedallamaya başladım yeni bisikletimle. bu yaz izmir'den fethiye'ye 570km'lik bi parkuru 6 günde gitme hedefim var yavaş yavaş onun hazırlıklarına başladım, hava iyi olduğu taktirde günlük 50km yapıyorum ama artık sağda solda biraz uzun etaplar aramaya başladım günde 100'ü denemek istiyorum.

2. zKaraca

zKaraca Yeni Üye

merhaba. günlük 50 km bence çok iyi. hangi semtte biniyorsunuz, ortalama ne kadar zamanda tamamlıyorsunuz ve ne kadar iniş çıkış var? bir de bisikletinizi de merak ettim. çok sordum kusura bakmayın :) selamlar.

3. hakan hamza

hakan hamza Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    ama 50km yi aralıksız yapmıyorum tabi subayevlerinde oturuyorum beytepeye gidip gelmem sadece 40km den fazla(sayacım yok google maps saolsun)..gidişim şu ana kadar en iyi 65 dakika dönüşüm de 45 dakika oldu..bisikletim carraro grunge 419..çok mu, başka varsa aliyim ya:)

4. zKaraca

zKaraca Yeni Üye

Ben de belli bir form yakalamayı amaçlıyorum. Hedefim bir gün içerisinde sabahtan akşama kadar 100 km yol alabilmek. Kim, ne kadar yolu, ne tür bisiklet ile, ne şartlarda kat ediyor anlamaya çalışıyorum. Rekabet gibi değil kesinlikle :) Bu yaz Ankara Çevre Otoyolunda tam bir tur atıp atamayacağımı araştırıyorum da :)

5. hakan hamza

hakan hamza Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    anlıyorum..dediğim gibi ben yeni başladım ama günde 100km o kadar da zor gözükmüyor ama tabi konuşmakla da olmuyor peala basmak lazım ahh şu havalar bi düzelse..yarın eğer uygun olursa hasanoğlana gidip gelicem..

6. zKaraca

zKaraca Yeni Üye