Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba ;)

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Enis Kıralp tarafından paylaşıldı.

1. Enis Kıralp

Enis Kıralp Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.Ben motosikletçi bir ailenin motosikletçi çocuğuyum,hayatım boyunca hep iki tekere aşina olarak büyüdüm ve motosiklet kullandım,kamplara katıldım=) Erciyes üniversitesinde okuyorum oraya motosikletle gitme şansım pek yok(malum akçay kayseri1000km),o yüzden ben de orada bir tane çıkma yarış bisikleti alarak bu işe yeni yeni başladım ve üniversitede kurduğumuz bisiklet klubü sayesinde geziler düzenlemeye başladık.Çok keyif aldım gerçekten bambaşka bir his.Hedefe vardığınızda hissedilen o duygu ve bisikletime baktığımda vay be şu kadar gittik bu gün demek çok farklı.Bir yere ulaşabilmek için gaz kolunu çevirmek yerine ayaklarını hareket ettirmek,en ufak bir yokuşu hesap etmek iniş gördüğünde sevinmek falan...=) ya da benzine para vermemek.=) Şimdilik bisikletimin genel durumu iyi sayılır ama tamamen yenilemek istiyorum doğrusu yavaş yavaş toplayacağım inşallah.Bu arada adım Enis kıralp forumu da bayadan beri takip ediyorum ve yeni üye olabildim,hepiniz sıcak kanlı insanlarsınız gördüğüm kadarıyla ve umarım güzel vakit geçiririz;) ben şimdiden memnun oldum bile ;)

2. badumania

badumania Yolda olmak iyidir..

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Merhabalar öncelikle hoşgeldin.. Motorsiklet güzel bir tutku yanlız bisiklette bir o kadar keyiflidir. bisikletinize bir takım yenilikler yapacaksanız biraz maliyetli olabilir ( tabi ne yapacağınıza bağlı) gidon , vites takımı , fren takımı komple değişecekse yeni bir bisiklet almanızı tavsiye ederim daha ucuza halledersiniz :D

Enis Kıralp bunu beğendi.
  3. Enis Kıralp

Enis Kıralp Yeni Üye

Seviye:
    Yeni bisikletler de baya bi pahalı seneye interrail yapmayı düşünüyorum trene de bisiklet alıyorlarmış,avrupa malum pahalı ve bisiklete o kadar para bağlayamayacağım gibi görünüyor bakalım yavaş yavaş bulup buluşturdukça değiştirmeye başlayacağım parçaları =)