Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında badumania tarafından paylaşıldı.

1. badumania

badumania Yolda olmak iyidir..

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    selam

Yaklaşık 5 yıldır bisklet forum üyesiyim ancak daha yeni bisiklet almaya karar verdim :D Tolga GÜRGÜN sayesinde üye olmuştum kendisiyle doğu karadeniz maceramız olmuştu.. bknz. Arhavi'den Çevik dağına .. bende bir bisiklet sahibi olmak istiyorum ancak tam olarak karar veremedim 1000 tl civarında bir bütçe ayırdım. Ancak dağ bisikleti mi yoksa yol bisikletimi onada tam karar veremedim :D
    ancak şu bisiklet kafama yattı gibi bir de uzman görüşü dinlemek isterim tabiki ..
    http://www.deltabisiklet.com/?_Args=_ProductInfo,3563,OdesisMc şimdiden teşekkür ederim..

Tolga Gürgün bunu beğendi.
  2. SİNAN YÜCEL

SİNAN YÜCEL Aktif Üye

Seviye:
    iyi günler bence öncelikle dağ bisikletimi yol bisikletimi ona karar ver.kullanacağın yere göre değişir.bende seninle aynı durumda idim şehir bisikleti almaya karar verdim hem akıcı hemde kulanı mı rahat.boyum uzun olduğu için daha bulamadım ama şehir bisikleti düşünürsen tavsiyem SALCANO CITY SPORT 27 HDS

badumania bunu beğendi.
  3. Alican Elkatmış

Alican Elkatmış Aktif Üye

Seviye:
    Bencede Salcano Hem Fiyat Açısından Hemde Performans Acısından Oldukça İyi

badumania bunu beğendi.
  4. badumania

badumania Yolda olmak iyidir..

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Öncelikle ilginize çok teşekkür ederim salcano satan bir tanıdığım varumarım uygun bir fiyata alırım bu bisiklet bana yeterince iyi ve kullanım alanıma oldukça uyumlu en kısa sürede araştırıyorum ..