Merhaba

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Sinan Bey Sedona 321 için diyorsanız Sedona 321 Şehir Tur Bisikleti tarzında. Sizin aradığınız bisiklette tur bisikleti, linkini verdiğiniz drag bisiklette aynı şekilde. Bir fark yok yani, ben size 321'i öneririm gerçekten amacınıza uygun ve güzel bir bisiklet.

Yol bisikleti dediğiniz ayrı bir tarz.

• Beğen
Tepkiler: SİNAN YÜCEL
Scudo

SİNAN YÜCEL

Aktif Üye
Tepki
21
evet yol bisikleti ayrı bir tarz ben yanlış yazdım şehir ve tur bisikleti arıyorum cannondale quıck cx vardi ikinci el alamadım müthiş bir aletdi :( sedona bisikletin buyuk kadrosunu gidip göreceğim bir yer varmı Ankara'da? yoksa (link) bu bisikleti almaya cok yakınım DRAG marka bisikletin kompedanı çok üstün kadrosu da iyi o fiyata o bisiklet bulunmaz ama kadro boyu hoşuma gitmedi yani küçük buldum :( CORRATEC in XL boyu olduğundan alabilirim bisikleti kullanan bilen varsa acil yorumlarını bekliyorum saygılarımla....

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
(link)
(link)

Erdoğanlar ve Performans Sedona'nın Ankara bayileri. Bir oralara sorun isterseniz.

• Beğen

SİNAN YÜCEL

Aktif Üye
Tepki
21
dediğiniz yerleri biliyorum ikisinede gittim performans bisiklet zaten sezonu kapamış gibi yol bisikleti yok Erdoğanlar bisiklet de ise scott dışında büyük bisiklet yok ama teşekkür ederim ben yarin Erdoganlar bisiklete gideceğim scott bisikletleri bir daha inceleyeceğim fiyat ve uygun bisiklet varmı diye

emir arıca

Daimi Üye
Tepki
108
Bisiklet
Merida
Merida crossway 100 v ya da 100d öneririm size...
Ben bu bisikletin mtb tipini yani matss 100v kullanıyorum.. 108 kilo ağırlık ile...
Sıfır sıkıntı..

• Beğen

SİNAN YÜCEL

Aktif Üye
Tepki
21
söylediğiniz bisikletlerin büyük boylarını nerede bulabilirim görmek isterim DRAG bisikletin neden XL bedeni yok o donanımlı öyle fiyata bisiklet yok :(

SİNAN YÜCEL

Aktif Üye
Tepki
21
DRAG düşünüyorum ama kadrosu 20.5 inc ben 195 cm boyundayım içime sinmeyen bir şey var ama donanımı beni çekiyor bisiklete drag kullanan yok mu arkadaşlar

SİNAN YÜCEL

Aktif Üye
Tepki
21
Bisiklet aranıyor 22'' veya daha buyuk kadrolu akıcı şehir ve tur bisikleti bilen gören yardim lütfen !!