Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba!

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Emre KOÇ tarafından paylaşıldı.

1. Emre KOÇ

Emre KOÇ Yeni Üye

merhaba arkadaşlar. ben beylikdüzündeyim. bianchi nero bisikletim var. adım emre.

hem herkese bi merhaba diyim dedim hem de bi sıkıntım var,onu payalaşıyım dedim. bugün küçük bi kaza geçirdimde. arka jantımda küçük bi eğilme var. bunu nasıl halledebilirm? düzeltilebilir mi yoksa yenisini mi almam lazım. bi de beylikdüzüne yeni taşındım. acaba nerde halledebilirim bu sıkıntımı bu yakınlarda? bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. saygılar

Faruk ÇUBUKCU bunu beğendi.
  2. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Merhaba. Yine bu forumda Beylikduzu grubumuz var, oraya bekleriz.
    Bu cevrede 4-5 aktif bisikletci olarak pedalliyoruz, aramizda gormek isteriz

Jant konusunda da, eger akord sorunu varsa 25 lira civarina halledebilirsiniz durumu. Eger cemberde yamukluk varsa yenisini almaniz gerekir. 2 durumda da, bize en yakin (ADAM GIBI) bisikletci Bakirkoydeki Metin bisiklet. Mecburen oraya gitmeniz gerekiyor.

3. RAHMİ

RAHMİ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Biraz alakasız olacak ama bir tekerin akordu 25 liraya mı yapılıyor acaba? Sadece merak ettiğim için soruyorum..

4. Baran Özkan

Baran Özkan Forum Demirbaşı

Seviye:
    hemen hemen o civarlarda bizim burda 20 liraya.. (sinanoba ) ama burda başka biri 30 lira falan kafalarına göre yapıyolar.. bi kere hiç para almamıştı.. ama bisikletçi konusunda kesinlikle büyükçekmece mehmet biisklete (bianchi servise) gitmemenizi öneririm.. sürtüyo diye freni götürdüm ilk olarak mandalı kırdı sonra hidrolik sıvısını akıttı şimdi fren tutmuyor ve eskisinden çok ses çıkıyor..

5. RAHMİ

RAHMİ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Düzgün yapsın da gerisi hallolur. Bizim burada 10 liraya yapıyor da ne oluyor. Adam yaptım diyor tekerde bir değişiklik yok hala akordu bozuk.. Buradan bir arkadaş tekerini Antalyaya götürüp orda akort ettirmişti..

6. Emre KOÇ

Emre KOÇ Yeni Üye

akord işini hallettim burda bi bisikletçide arkadaşlar. 10 tl aldı adam ama pek özenli bi iş olmadı. arka tekerlek göbeğinden bi ses gelio, onu da artık bi dahaki gelişimde halledicem. metin bisiklet önerisi için de teşekkür ederim. bi de o zaman şunu sorayım: bakırköy e bisikletinizi nasıl götürüosunz?

7. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Binerek :D

8. Orhan ATAK

Orhan ATAK Aktif Üye

Seviye:
    hoşgeldiniz foruma, bende beylikdüzündenim :)